2737
2734

دیشب تو ماشین رفیقش بودیم داشتیم بر میگشتیم تو راه خونه رفیقش به شوهرم گفت ببین ماشین بغل دستیمون دختره یا پسر شوهرم گفت دختره . بعد شوهرم گفت بزار شیشه رو بدم پایین اذیتشون کنیم 😐😐😐😐 من خیلی ناراحت شدم صدبار بهش گفتم من از این رفتار ها بدم میاد حالا تو خونه اومدیم میگم برا چی این کارو کردی میگه تو بی جنبه ای چرا 

من فقط شیشه رو دادم پایین ببینم دختره یا پسر 😐 در صورتی که میدونست دختره ولی باز داشت به من دروغ میگفت 

میگه تو دنبال حاشیه ای و فلان من دنبال دختر بازی نیستم 

تنبل نیستم اما در مصرف انرژیم صرفه جویی میکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای خدا، منم اعصابم بهم ریخت

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
این با دوستاش کرم بازی در میاره یهو حواسش نبود جلوت اینکارو کرد ولی مطمئن باش هر بار با دوستاش هم می ...

حالا من باید چیکار کنم دارم دیوانه میشم .. هر چی بهش میگم باز حرف خودش و میزنه

2740
شما طلبکار نباشی بهتره ، مثلا یجور رفتار کن که انگار خیلی بهش اعتماد داری که خودش حیا کنه از کار اشت ...

نه بااااباااا اینا اهل حیا نیستن اینا اگه چیزی بهش نگفتی اونوقت باید شاهد این باشی که جلوت برن با دختره حرف بزنن

شما طلبکار نباشی بهتره ، مثلا یجور رفتار کن که انگار خیلی بهش اعتماد داری که خودش حیا کنه از کار اشت ...

همونجا تو ماشین بهش گفتم که اهاییییی این چه رفتاری بود تو مگه نمیدونی من حساسم یه نیشگون هم گرفتمش 

بعد دوستش گفت راست میگه زشته این کارا 

نه بااااباااا اینا اهل حیا نیستن اینا اگه چیزی بهش نگفتی اونوقت باید شاهد این باشی که جلوت برن با دخ ...

بالاخره راهکاره دیگه ، شما امتحان کنید شاید جواب داد ، بعضیا انقدر شوهر رو کوچیک میکنن و غر میزنن در نتیجه شوهر هم راحت هر کاری انجام میده، چون شخصیتی براش نمونده

همونجا تو ماشین بهش گفتم که اهاییییی این چه رفتاری بود تو مگه نمیدونی من حساسم یه نیشگون هم گرفتمش&n ...

خب راستش این یه کارتون اشتباه بوده چون کلا اقتدارش رو خورد کردین ، میشد از راه های دیگه ای وارد شد 

خب راستش این یه کارتون اشتباه بوده چون کلا اقتدارش رو خورد کردین ، میشد از راه های دیگه ای وارد شد&n ...

تو خودت مردی اگه خانومتون این کارو در برابر پسر میکرد چی 

ببین منو میگه تو حق نداری جایی بری که پسر باشه میگه من حساسم و فلان 

اخه وقتی متاهل شده چرا باید این کارارو کنه چرا اصن سرشو ننداخته پایین به راهش ادامه بده 

2706