2737
2734

از اول بارداریم حتی قبلش درگیر عفونت قارچی بودم و هستم همش لباس زیر عوض میکنم خودمو خشک میکنم اتومیکنم لباس زیرامو چمیدونم با دستمال یغد دشویی خودم خشک میکنم شیاف واژینال استفاده میکنم اما هییییچ تاثیری نمیزاره😔😔😔خب چیکار کنم دیگه؟؟ واقعا خسته شدم 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماست زیاد بخور.خودت باآب نمک بشور لباس زیرنپوش سعی کن هوا بیشتر رد بدل بشه زیادم با شوینده ها نشو ر خودتو 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2728
سلام بارداری همینطوره ، اشکالی نداره سیستم ایمنی بدن ضعیف میشه و همینطور میشه ، البته اگه خیلی اذیتی ...

اخ نگمم برات ازونا هم زدم. اما هیچ دریغ از یه ذره خوب شدن😓اخرش که قیچی میککنم اینو میندازمش بیرون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

لباس زیر تو خونه نپوش‌‌‌‌.‌...لبرونم لباس زیر تنگ نباشه.‌...تو آب ولرم تو تشت زیاد بشین....از دستمال هم برای خشک کردن کمتر استفاده کن همش مواد شیمیایه‌‌‌‌....بعد رابطه خیلی زود بشور خودت رو

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

شوهرت باید بهداشتشو رعایت کنه 

بیشتر وقتا عفونت راجعه خانما بخاطر شوهرشونه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
دکتر چی میگه؟ شیاف ضرر نداره؟

دکتر هیچی دیگه شیافو میدع و میگه برو. نه ضرر نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لباس زیر تو خونه نپوش‌‌‌‌.‌...لبرونم لباس زیر تنگ نباشه.‌...تو آب ولرم تو تشت زیاد بشین....از دستمال ...

ایخدا ایناهمرو رفتم هییچ تغییری نکردم😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اینجوری بودم بعدکه زایمان کردم پاک شدم....نزدیکی بدون کاندوم داری؟...اگه باشه احتمالابرااونه...

آره بدون کاندوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرت باید بهداشتشو رعایت کنه  بیشتر وقتا عفونت راجعه خانما بخاطر شوهرشونه

آره فکر میکنم بخاطر شوهرمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706