2733
2739
عنوان

یهویی داشتم فکر میکردم چقدر افتضاح همه چی رو فهمیدم….

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 42 پست
خب عزیزم شما که خداروشکر درآمدت خوبه یه درصد کمش رو صرف روح و روانت کن و برو پیش یه مشاور خوب 

راستش دوبار رفتم پشیمون شدم اصلا راضی نبودم حتی بلد نبودن باهام ارتباط بگیرن حس کردم سر کلاس سوال و جوابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور هضم میکنه همچین چیزی رو؟آخه ذهنش کوچیکه و نمیتونه درک کنه ممکنه بترسه  شاید بروز نده ولی ...

قرار نیست توضیح علنی بدی بطور کامل ولی دونستنش تا حدودی نیازه،مشاورم بری همین میگه،

الان دراین حد نیدونه که ماهی یبار خاننا مریض نیشن ودیگه نمتونه باهام حموم بیاد،نیاز به استفاده از پوشک دارم و نیاز به استراحت بیشتر،دلیل مریضی پرسید،گفتم برای اینکه تو دلمون تمیز باشه ماهی یبار داخلش شستشو میشه وکثیفیا بیرون میاد ،که ما باید استراحت کنیم

2728
قرار نیست توضیح علنی بدی بطور کامل ولی دونستنش تا حدودی نیازه،مشاورم بری همین میگه، الان دراین حد ن ...

یعنی میدونه خونریزی هم هست؟

دختر من ۸ سالشه در حد نوار بهداشتی فقط میدونه که خانوما واسه بهداشت استفاده میکنن بقیه رو فکر میکنم زوده آخه خیلی دختر حساسی هست و فکر می‌کنم که بترسه

یعنی میدونه خونریزی هم هست؟ دختر من ۸ سالشه در حد نوار بهداشتی فقط میدونه که خانوما واسه بهداشت است ...

اره ،قبلا فک میکرد رو پوشک جیش میکنم،ولی الان میدونه که بخشی از کثیفیا تو دل ما خون هست،

مگ ادرار یا مدفوع ترس داره که خون ترس داشته باشه؟واسه دخترت زود نیست اصلااا،توضیح بده،بلوغ زودرس زیاد شده وحتی ممکنه از سال بعد از همکلاسیاش مریود بشن،ازونور بچه ها تو پچ پچ های مدرسه بهم میگن،از خودت و با توضیحا مادرانه بشنوه خیلی بهترز حرفا اغراق آمیز بچه هاس

اره ،قبلا فک میکرد رو پوشک جیش میکنم،ولی الان میدونه که بخشی از کثیفیا تو دل ما خون هست، مگ ادرار ی ...

نه آخه ادرار و  مدفوع یه چیز طبیعیه که همه دارن ولی در مورد خونه میدونم که ممکنه بترسه 

آخه همینجوریش هم اگر یه قطره خون از دستش بیاد می‌ترسه 

البته بلوغ زودرس و این بحثارو قبول دارم و از یه جایی باید ذهنش رو آماده کنم

مرسی از راهنماییتون دوست عزیز

نه آخه ادرار و  مدفوع یه چیز طبیعیه که همه دارن ولی در مورد خونه میدونم که ممکنه بترسه  آ ...

باید متوجه بشه که خون هم یه چیز طبیعیه واسه خانما از یه سنی،فدات،اگ واقعا فوبیا داره یا  فکر میکنی نمتونی توضیح بدی براش از مشاور خوب کمک بگیر

2738
باید متوجه بشه که خون هم یه چیز طبیعیه واسه خانما از یه سنی،فدات،اگ واقعا فوبیا داره یا  فکر می ...

ببخشید اومدم استیکر گل بذارم اشتباه شد  جدیدا نمیشه پست رو اصلاح کرد

نه آخه ادرار و  مدفوع یه چیز طبیعیه که همه دارن ولی در مورد خونه میدونم که ممکنه بترسه  آ ...

اتفاقا تو یکی از حلسات مشاوره گروهی،یکی از مادرا دهه شصتیم بود ولی میگفت هیچ کس واسه من هیچی نمگفت،البته پدرومادرش جدا شده بودن وزیر دست زن بابا بوده،خلاصه میگفت زودم شوهرم دادن،۱۵سالم بود،یچیزایی فقط از رابطه تو نامزدی از بقیه شتیده بودم ،منی که مریود نشده بودم تابحال،خلاصه شب عروسی از استرس و...بار اول پریود شدم وگند زدم به لباس عروسم،وفقط با گریه میگفتم بخدا ما کاری نکردیم....خلاصه میگفت فهمیدم تازه پریودی چیه ولی بدترین خاطره عنرم وابروریزی زندکیم شد،عروسی که لیاسش خونی شد

اتفاقا تو یکی از حلسات مشاوره گروهی،یکی از مادرا دهه شصتیم بود ولی میگفت هیچ کس واسه من هیچی نمگفت،ا ...

واقعا بعضی از مادرا چقدر بی فکر و نادان هستن که یه بچه رو به حال خودش میذارن که فکر میکنن طلاق گرفتن دیگه وظیفه مادری هم ندارن! گناه دارن واقعا همچین بچه هایی

توروخدا بگو که دروغه! جیگرم کباب شد آخه برای چی این کارو میکرد ؟

نه عزیزم دروغ نیست ازدواج کردم رفتم خونه خودم راحت شدم دیگه کسی آشغالامو نمیگرده 

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍