2733
2734

مثلا اولین باری که فهمیدم رابطه جنسی چیه یکی از دوستام با چندش ترین حالت ممکن تعریف کرد و  عوقم  گرفت 

یا دوران بلوغمممم اونقدر تک و تنها با دوران بلوغ و تغییر بدنیم اشنا شده بودم که افسرده شده بودم و اصلا دوست نداشتم سینه هام مشخص باشه و قایم میکردم … 

حتی نمیدونستم پریودی چیه و تک و تنها پریود شدم… و توی مسافرت و شوهرت مامانمو پوشیدم 

یا اولین باری که عاشق یه ادم خیلییی اشتباه شدممممم 

و کلیییی اسیب دیدم 

و… کلی چیزای دیگه

. کاااااش اون روزا یکی بود🥹منو اماده میکرد تا اونقدر اسیب نبینم شده ۲۵ سالم 

اما کلیییی اتفاقات گذشته روم تاثیر گذاشته هر چقدر  میخوام قوی باشم اون ته ته حس پوچیه … حتی به گذشته ذره ای فکر نمیکنم  اما کاش فکر میکردم و درمان میکردم 

عزیزم 🥺🥺🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیکار کنیمرابطه جن سی رو توضیح بدیم؟  پریود که گفته بودم و به خوبی گذشت .در مورد دوستی با جنس ...

فقط ازش قول بگیر اگه با کسی اشنا شد بهت بگه ( که زیر نظر داشته باشیش بذار باهات راحت باشه))۱۴ سالش ک شد بگو

2740
فقط ازش قول بگیر اگه با کسی اشنا شد بهت بگه ( که زیر نظر داشته باشیش بذار باهات راحت باشه))۱۴ سالش ک ...

۱۶ سالشه .تو فاز عشقو عاشقینیست ولی دیدم تو این کانالهای چت یه بار چت کرده بود معمولی .باهاش حرف زدم ظاهرا حذف کرده دیگه نمیدونم پیگیر بشم یا نه؟

۱۶ سالشه .تو فاز عشقو عاشقینیست ولی دیدم تو این کانالهای چت یه بار چت کرده بود معمولی .باهاش حرف زدم ...

پیگیر نشو که حساس بشه.. 

حتی میذاشتی چت میکرد با نظارت خودت 

۱۶ سالشه .تو فاز عشقو عاشقینیست ولی دیدم تو این کانالهای چت یه بار چت کرده بود معمولی .باهاش حرف زدم ...

اشتباه کردی

هرچی محدود تر 

کارای یواشکی بیشتر

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینو توی یه متن نوشته بود ( انسان ها تحصیل کرده به دنیا نمی آیند در نتیجه مرتکب اشتباه میشوند اما این وظیفه ی اخلاقی هر انسان هست که گذشته رو فراموش کند و زندگی جدیدی رو آغاز نماید )

پیگیر نشو که حساس بشه..  حتی میذاشتی چت میکرد با نظارت خودت

چندتا عکس خودشو گذاشته بود البته با حجاب گفتم جلو میره وابسته میشه تو این سن معضلیه از درسش هم میفته به خاطر کسی که اصلا نمیشناسه کیه

2706