2737
2734

عزیزم اخه سینوزیت که همیشگی نیست راجع بهش بخون وقتی انفولانزا یا سرماخوردگی یا عفونت بگیری سینوس ها خلت جمع میشه اگه عفونی شه سبز و غلیظه که با تخلیه دائم و شست و شو با سرم خوراکی کم کم تمیز میشه و از بین میره . دیگه تا مریضی بعدی مگکنه عود کنه ممکن هم هست نکنه

اگر تهرانی برو پیش دکتر معمارپور متخصص گوش و حلق و بینی بهت میگه داری یا نه

بعدشم د صورت لزوم معرفیت میکنه به یک جراح که درمان کنی 

درست مثل همسر من

تازه سینوزیت شو جراحی کرده

اسم جراحش دکتر صدر حسینی هست

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آزمایش چکاب کامل بده مخصوصا تیرویید و دکتر ایمولوژی هم برو ایمولوژی الرژی همرو بررسی میکنه حتی سینوز ...

چکاپ دادم چیزیم نبود 

دکتر وقتی علائمو میگم میگه فقط سینوزیته ولی سیتی مشخص نکرد

سینوزیت همسرتون هم توی سیتی اسکن مشخص نشد؟

بله هر هشت تا سینوسها پر بود 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2740
من تمام علائمو دارم ولی سیتی میگه نداری

عزیزم اگه بتونی سرم شستشو بگیری و روزی چندبار با سرنگ یا قطره چکان بریزی تو بینیت و سرت رو بالا نگهداری تا از دهانت خارج شه سینوسهات نرم میشه و تا مدتها هرروز فین کن تمام خلط سبنوسات نرم و خارج میشن من اینطور سینوسم درمان کردم والان ۲۰ سال به آرامش رسیدم

کاری که شوهرم نمیتونه بکنه و همیشه خداسردرد داره وسینوساش پرشده 

من تمام علائمو دارم ولی سیتی میگه نداری

من که بهت گفتم 

دکتر معمارپور کوله باری از تجربه ست 

باهات تعارف که نداره باشه میگه نباشه هم میگه

من و شما که متخصص نیستیم فقط میتونیم به پزشک مون مخصوصا اگر ماهر و کاربلد باشه اعتماد کنیم

من که بهت گفتم  دکتر معمارپور کوله باری از تجربه ست  باهات تعارف که نداره باشه میگه نباش ...

خسته شدم از بس رفتم دکتر وناامیدم کردن 

الان میترسم پیش اونم برم،عکس سیتی اسکنو ببیننه وبگه سیتی مشکلی نشون نمیده پس سالمی

2706