2737
2734
عنوان

شوهرم پولاشو میده مامانش نگه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 45 پست
هیچی نمیگه با مسخره و شوخی میپیچونه

وقتي مسخره و شوخي كرد تو بازم جدي بپرس عمر دست خداست ولي اگر يك روز اتفاقي براي مادر همسرت بيفته اونوقت پس اندازاي شما چي ميشه؟

خونه ماهم به اسم پدرشوهرم بود

هديه داده بود به ما يكي به ما يكي برادرشوهرم ولي از اونجايي كه خواهرشوهر مجرد دارم شوهرمو مجبور كردم سند خونه رو بزنه به اسم خودش ٨ سال طول كشيد راضيش كنم 

گفتم فردا بابات براش اتفاقي بيفته خونمون ميره تو ارث اونوقت ميخواي چيكار كني؟اونقدر به خواهرات اعتماد داري كه بدوني از خونه ميزنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتي مسخره و شوخي كرد تو بازم جدي بپرس عمر دست خداست ولي اگر يك روز اتفاقي براي مادر همسرت بيفته اون ...

این اخه کلا بیشتر فکر میکنه اگه خودش بمیره خونه بیوفته دست مامانش نه من

2731
دوسال چجوری رفتار کنم واقعا

خودت به شوهرت پیشنهاد بده هدف گزاری کنید مثلا بگو بیا ماهی یک گرم طلا بخریم واسه خرید خونه تو دو سال یا تعویض ماشین .بگو بیا دخل و خرجمونو بنویسیم جمع کنیم برنامه ریزی کنیم. هر چقدر کار کردی پس اندازمونو بنویس بزار کنار ببینیم با ماه قبل پیشرفتی داریم. اگه خواست بده مامانش بگو عزیزم مگه من تا به حال به پولای تو بدون اجازه دست زدم. این یه زندگی مشترکه با منه نه با مادرت. توام یه پسر عاقل و بالغ و مستقلی . نزار به چشم بچه بی دست و پا نگات کنن

2740
من بودم برام مهم نبود 

حالا میدونی جالبیش چیه 

که واسه اینا مهمه من همه پس اندازمو اورده باشم

واسه خودش نه ها

واسه ننش

فکر کن مامانش درمورد ارث و میراث بابام ازم میپرسید 

بابام هنوز ۵۰ سالشه

پس نمیتونم بی تفاوت باشم

دعوا نکن  ولخرجی نکن تشویقش کن ک وام بگیره پیشرفت کنه  ی جوری نشون بده زن کاردان و ا ...

هزار بار از این کارا کردم بابا

خیلی جاها بهش گفتم اینکارو بکن اونکارو بکن پیشرفت کرده وصعش خوبه

ولی مامانش میگه من گفتم اینکارو کردا

حالا میدونی جالبیش چیه  که واسه اینا مهمه من همه پس اندازمو اورده باشم واسه خودش نه ها واسه ...

اگه تا این حد وقیح شدن. باید سخت برخورد میکردی … و اگ پس انداز داشتی پیش خودت نگه دار مستقیم هم بگو اونقد بچه نیستم که بدم کسی نگه دا

میخواد خدایی نکرده اگه بخوای طلاق بگیری دست به جایی بند نباشه

باهاش حرف بزن بزار بفهمه ته تهش تو میمونی و تورو 

مادرش خودش عزیز خودشو داره که میشه پدرش

خواهر برادرش همینطور 

فقط تویی که اونو واس خودش میخوایی عزیز دلته

ی جوری دلش نرم کن

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706