2733
2739

باردارم لکه بینی و حالت تهوع شدید دارم دو هفته بهم استراحت مطلق داده دکتر...

همسرم منو گذاشته خونه مامانم رفته خونه باباش ۴ روزه که خیرسرش پتو ها و روفرشی ها باباش بشوره...

بابام بخاطر من نرفت اسنپ کار کنه ک یه مرد تو خونه باشه و آقا با اینکه بیکاره( موقت) نمیاد.

میگم بیا میگه خونه مردم نمیام تو بیا خونه 

میگم بابا نمیتونم اوضاعم خیطه اینجا دسترسی به دکتر دارم...

اونجا  تو چیکار مهمی داری؟

دیگه تصمیم دارم جوابشو ندم...

وقتی لحظات سخت کنارم نیست

دوست دارم بدرد چی میخوره 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خب شاید راحت نیست !!

چیکارش داری ،،،،

خب بحث یه روز دوروز نیست که بیاد اونجا ،،،

بعدشم مگه چه خبره که به مرد بالا سرت باشه که بابات نشسته خونه ؟؟؟مثلا میخواد چی بشه ؟؟چی از دستش میاد ؟؟؟

خودت رو نترسون !!

عصر ارتباطات هست خدای ناکرده هرچی هم بشه یه تماس میگیری بابات یا همسرت یا آژانس ،،،،سریع میری بیمارستان 

مردا متوجه شرايط نميشن نميدونم بارداري پرخطر يعني چي همه چي رو ساده ميگيرن من زايمان ميكردم تا وقتي بچه از لگنم نيومد بيرون شوهرم همش ميگفت انقد جيغ جيغ نكن 

الان ميگه باورم نميشه اون همه درد رو تونستي تحمل كني فكر نميكردم بچه اينجوري باشه

خب احتمالا معذب هست که دو هفته هم خودش و هم شما منزل پدرتون باشید

سرکار نرفتن پدرتون هم کمی عجیبه

موبایل هست و هر لحظه نیاز باشه می تونن برگردن خونه

نهایتا مسیرهای خیلی دور نمی رن

2740

به خاطر این چیزا ناراحت نباش بخواد اتفاقی بیفته تونمیتونی جلوش رو بگیری شاید اونجا راحت نیست من همسرم سر زایمان ها  منومیبرد بیمارستان بعد همون جا میخوابید منم اصلا برام مهم نبود کاری هم از دستش بر نمیومد اگه بخواداتفاقی برای اون جنین بیفته میفته اون که نمیتونه جلوش رو بگیره البته انشاالله  خدا حفظش کنه برات از دست شوهرت که کاری ساخته نیست

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
خب احتمالا معذب هست که دو هفته هم خودش و هم شما منزل پدرتون باشید سرکار نرفتن پدرتون هم کمی عجیبه ...

ما تو شهرستانیم اسنپ نیست بابام میره مرکز استان کار میکنه دوساعت فاصله هست

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
اکثرمردا خونه پدرزنشون راحت نیستن  بابات دیگه چرا خونه مونده کاری ازش برنمیاد که

دنبال کارای منه یا منو میبره آزمایشگاه یا دکتر یا نشکیل پرونده بهداشت..

الانم دقیقا رفته پول طلب های منو بگیره 

بعدم بره راه شهرسازی دنبال کارای من 

اکثرمردا خونه پدرزنشون راحت نیستن  بابات دیگه چرا خونه مونده کاری ازش برنمیاد که

و همسرم میدونه این همه کار اداری داریم این همه کار پزشک داریم باز نمیاد حتی کارا رو انجام بده بعد برگرده لباسای منو داده تحویل یکی دیگه برام بیاره خودش نیومد