2737
2739

یهویی سر هیچی که من اصلا مقصر حتی نیستم و خودش شک و بددلی داره میگه پیام نده و زنگ نزن دیگه خدانگهدار برای همیشه و گوشی رو خاموش میکنه در حالیکه مثلا عصر با هم بگو ووبخند و شاد و قربون صدقه یهویی شب سر اینکه من ساعت ۹ و نیم خوابم برد و پیام هاش رو تا ساعت یک نصف شب جواب نداده بودم نوشته تووبا کسی هستی و دروغگو و خیانتکار هستی و دیگه پیام نده و زنگ نزن و گوشی رو خاموش کرده 

اعصابم هیلی به هم ریخته و تا صبح خوابم نبرد الانم باید برم سرکار با چشم های پف کرده و سردرد و آشفتگی ذهنی

توی رابطه دونفر باید همو درک کنن تو اونو درک میکنی؟

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

فدای سرت

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

رابطه ای که باور نکنه خوابت برده و مهمتر رابطه ای که توش  انگ خیانت بخوری رو ادامه میدی؟ 

باشد که سالها با چشم پف کرده بری سر کار ها 

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.

اینبار ک گفت خدانگهدار طرفش نرو خودش دید هیشکی نازشو نمیکشه میفهمه 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

ادامه بده قشنگ دیگه هیچی ازت نمیمونه یکی با رل بدل شکاک نمیشه ادامه داد یکی هم با شوهر بدبین شکاک نمیشه زندگی کرد

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
ببین این پارانویا داره  وقتی گفت خدانگهدار ی آب بریز پشت سرش و بی خیال شو چون این آدم پیرت میک ...

مودیه😂😂😂من اینجوریم که یهو تصمیم میگیرم دلت اکانت کنم باید التماس کنن وای نرو دلت میزنم بعد ۱ساعت بعدش یا یه اکانت دیگه میام پیام میدم من اومدما تو گپا چت میکنم😂😂😂😂😂😂

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2740
مودیه😂😂😂من اینجوریم که یهو تصمیم میگیرم دلت اکانت کنم باید التماس کنن وای نرو دلت میزنم بعد ۱ساعت ...

خوشبختم منم خودم نمونه بارز ی خردادی مودی ام😂😂😂

ولی کسی ک بارها تهمت خیانت و دروغ ب کسی بزنه مودی نیس شکاکه و خیلی بده کسی مدام ب آدم شک کنه

خوشبختم منم خودم نمونه بارز ی خردادی مودی ام😂😂😂  ولی کسی ک بارها تهمت خیانت و دروغ ب کسی بز ...

اصلا حتی در حد پنج دقیقه اشغالم شروع میکنه تیکه انداختن تا بیام نشونش بدم بابا بخدا مامانم هست