2733
2734

شکم و پهلو دارم 

حتی پهلو شدید تر 

اگه در روز یک ساعت یا دوساعت شکم پهلو برم تو چند ماه میتونم تخت کنم شکممو و پهلومو اب کنم

منم همین مشکلو دارم 

شما زیاد غذا میخوری؟ 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بستگی داره چقدر شکم و پهلو داشته باشی ولی اگه واقعا یکی دو ساعت ورزش کنی خیلی زود میتونی درستش کنی فقط اینکه بعدش نباید ورزش رو ول کنی باید استمرار داشته باشی وگرنه اندامت از قبل از ورزش بدتر هم میشه. و یه چیزی مربی ورزش به من می‌گفت واقعااا جوابه ولی فقط برای آب کردن چربی دور ناف، میگفت صبحا ناشتا آب و زنجفیل بخور. یعنی قشنگ تو یکی دو هفته شکمو تخت میکنه. ولی خب کنارش حتما باید ورزش هم بکنی

2738
وزن۷۳قد۱۷۲

خیلی زیادم نیس نسبت ب قد ۶۵ بشی حله، اخه تنها ورزش نیس در کنارش رژیم غذایی هم بایس داشته باشی ی سری چیزا نخوری سریع تر ب نتیجه میرسی مث شکر سرخ کردنی فست فود تنقلات شیرینی

۲ ماه اگ اصولی رعایت کنی و ورزش

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈