2737
2739

بله عزیزم مبارکه.منم دقیقا دقیقا همین شکلی بود بی بی چکم .فکر کردم اشتباهه و منفیه رفتم سونوگرافی دیدم بله باردارم .عجب حسه قشنگی بود.

الان دلم بچه دوم میخواد ولی شوهرم میگه حالا زوده. کاش شوهرم راضی بشه .

خدا همیشه بهت خوشحالی بده.

چشمام اکلیلی شد 

جان دل مامانی عزیززززززم حالا باید چیکار کنم؟

مبارکت باشه دو هفته صبر کن برو دکتر زنان برا سونو قلب و تشکیل پرونده فعلا هم به هیچ کس نگو تا بعد سونو قلب

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله مبارکه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2740

بی بی چک از دور داد میزنه سلااااام مادرررر سیسمونی من یادت نره  مبارکت باشه مامان شدی. آزمایش هم بده با جواب برگه میری پیش شوهرت دو تا ماچ و موچ بهش بکن بگو ازین ببعد بیشتر کار کن پدرررر  

2706