2733
2734
ببین من هنوز بعد بیست روز به پهلوی راست نمیتونم بخوابم تازه میتونم به پشت بخوابم به بخیه هام فشار می ...

اشکال نداره طبیعی،،،من تا سه ماه گاهی موقع دستشویی میدیدم بخیه افتاد،،،از بدی زایمانم هر چی بگم کم گفتم،،،تا ۲۰ روز بلند ناله میکردم،،،نمیتونستم بشینم راه برم،،،خوابیده شیر میدادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا من با یه خانومی صحبت میکردم تخت روبه روییم بود افغانستانی هم بودن بعد بهم گفت بچه سومشه سه تا بچ ...

اونا خوب حس میکنم بدنشون قوی تره انگار . منم ی دختر افغان تو سالن  دیدم میگفت بچه بودم مادرم خودش تو خونه تک و تنها زایمان کرد .بعد نگو این دختره از پشت در نگاه میکرده .میگفت خودش همه چی آماده کرد بعد با یه قیچی کوچیک خودش برش داد . 

یعنی این دختر مادرشو دیده بود از  زایمان طبیعی ترسیده بود . خودش ک حامله شد رفت سزارین کرد 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

من هر دو شو تجربه کردم . تو طبیعی بعد زایمان سرحال بودم بخیه هام هم تا یه هفته افتادن ولی یکی چرک کرده بود اونم ۱۴ روز بعد افتاد . بعد بخیه هام کاملا عادی بودم و زیاد ناراحتی نداشتم.  ولی سزارین تا دو هفته نمی تونستم بشینم یا به پهلو بخوابم ولی اونم با مسکن قابل تحمله 

2740
2706