2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعی خیلی سخته زجر داره من سزارین بودم بعد ۱۴ روز بخیه هامو کشیدم . جون بخیه شکم بود دست شویی رفتن ...

ببین من هنوز بعد بیست روز به پهلوی راست نمیتونم بخوابم تازه میتونم به پشت بخوابم به بخیه هام فشار میاد سزارینم سختی های خودشو داره ولی از طبیعی خیلی بهتره مردم وزنده شدم تا بچه به دنیا اومد

2740
وای خدا چقد ترسناکه زایمان . من از جفتش وحشت دارم . یعنی طبیعی بدون بخیه و جر خوردگی وجود نداره؟&nbs ...

چرا من با یه خانومی صحبت میکردم تخت روبه روییم بود افغانستانی هم بودن بعد بهم گفت بچه سومشه سه تا بچه اشم بدون بخیه به دنیا اورده

طبیعی خیلی سخته زجر داره من سزارین بودم بعد ۱۴ روز بخیه هامو کشیدم . جون بخیه شکم بود دست شویی رفتن ...

حتی نشستن

خوابیدن 

حداقل شکم میشه شکم بند بست

من سرما خوردم سرفه داشتم خنجر میزد به نشمینگاهم

دو بار سزارین کردم راضی راضی ام هشت ساعت بعد عمل بلند شدم راه رفتم بعدشم تنهایی از تخت اومدم پایین رفتم سرویس اصلا مشکلی نداشتم 

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
ببین من هنوز بعد بیست روز به پهلوی راست نمیتونم بخوابم تازه میتونم به پشت بخوابم به بخیه هام فشار می ...

اره مادر خیلی ادیت میشه البته هر کی با توجه به بدنش با یه مدل راحته خیلی با طبیعی خیلی با سزارین من خودم با سزارین راحت بودم شیاف میزدم از روز سوم کارامو شروع کردم نینیمو حموم میکردم غذا میپختم چون تنها بودم کسی نبود. تازه اگه وزنم کم بود قطعا زودتر خوب میشدم 

ببین من هنوز بعد بیست روز به پهلوی راست نمیتونم بخوابم تازه میتونم به پشت بخوابم به بخیه هام فشار می ...

من از اول بارداری تا دوسال بعدش فقط چپ

سمت چپ بدنم انگار له شده

من مبتلا به گلبوس هیستریکوس بودم 

حس خفگی تو گلو اونم همش از ناراحتی

2706