2737
2734

تاپیک قبل کامل توضیح دادم 

امروز مدرسه رو پیچوندم که برم اون خانم رو ببینم چه لباس بپوشم بد نباشه و اینکه چی بگم و درباره چی کلا صحبت کنیم من چون بابام بهم احترام گذاشته گفته بیا ببینش و تایید کن منم دیگه حرف ش رو زمین ننداختم و می‌خوام برم ولی چجوری رفتار کنم(پدر و مادرم ۱۰ ساله طلاق گرفتن مادرم دوباره ازدواج کرده)

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

قشنگترین لباستو بپوش و بهترین تیپو بزن

زنه رو که دیدی بهش رو نده و بداخلاق هم نباش سعی کن به چشم نامادری نبینیش چون تو ذهنت ادم بدی ساخته میشه 

ببین اون در چه حد راحته توهم اونجوری باش

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 

سلام عزیزم تایپیک قبلتونو خوندم خوب پدر و مادر شما سالهاست که از همجدا شدن و مادرتون ازدواج کرده قطعا طی این مدت پدرتونم باید سر و سامان میگرفتن و الان این اتفاق افتاده بنظرم خیلی متشخصانه رفتار کنید ان شاءالله هر سه طرفتون ارامش داشته باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگترین لباستو بپوش و بهترین تیپو بزن زنه رو که دیدی بهش رو نده و بداخلاق هم نباش سعی کن به چشم نا ...

دامن بهتره یا شلوار لی ؟؟؟ و اینکه من از دختر عمه م شنیدن زن مهربونی هست اگر واقعا بود منم با محبت باهاش رفتار کنم؟؟

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
2731
دامن بهتره یا شلوار لی ؟؟؟ و اینکه من از دختر عمه م شنیدن زن مهربونی هست اگر واقعا بود منم با محبت ب ...

اره عزیزم باهاش خوب رفتار کن چون در اینده شاید بتونین باهم رفیق بشین حتی 

شلوار لی 

کاربری دست دو نفره 👒ایران قشنگه ما دوباره میسازیمت بهت قول میدم یه روزی میرسه افراد چادری به زیبایی خودشون پی ببرن و افرادی هم که حجابو دوست ندارن به زیباییشون پی ببرن ایران زیبای ما بهت قول شرف میدم که یه روزی میرسه مردم بفهمن که به عقاید هم احترام بزارن و اگر خواستن امر به معروف و نهی از منکر کنن به همدیگه احترام بزارن🥺🥰شخصیت های مورد علاقه من:کوروش کبیر؛ امام رضا (ع) 🌱دختران ابر شدند از اسمان گیسو بارید🌝✨✨✨✨✨✨✨برای توی کوچه رقصیدن برای ترسیدن به وقت بوسیدن،برای خواهرم خواهرت خواهرامون برای تغییر مغزها که پوسیدن،برای شرمندگی برای بی پولی برای حسرت یک زندگی معمولی،برای کودک زباله گرد و آرزوهاش برای این اقتصاد دستوری،برای این هوای آلوده برای ولیعصر و درختای فرسوده،برای پیروز و احتمال انقراضش برای سگ های بی گناه ممنوعه،برای گریه های بی وقفه برای تصویر تکرار این لحظه،برای چهره ای که میخنده برای دانش آموزا برای آینده،برای این بهشت اجباری برای نخبه های زندانی،برای کودکان افغانی برای این همه برای غیر تکراری،برای این همه شعارهای تو خالی برای آوار خونه های پوشالی،برای این همه احساس آرامش برای خورشید پس از شبای طولانی،برای قرصای اعصاب و بی خوابی برای مرد میهن آبادی،برای دختری که آرزو داشت پسر بود برای زن زندگی آزادی 🫶🫶🫶🫶تو نیلوفر آبیِ منی ، تو بد ترین شرایط سخت ترین شرایط رشد میکنی و باز هم زیبایی🪷مرسی که تا اینجا خوندی امضامو با چشای زیبات عزیزم حالا میشه به امضام نمره بدی؟ 
عزیزم دوستمون گفت رو بهش نده این خودش بده از الان سعی کن دشمن نبینیش ولی مادرتم نبینش، رفتارتم خودت ...

من خودم تا به حال ندیدمش ولی دختر عمه م میگه زن خیلی مهربونیه

2738
دامن بهتره یا شلوار لی ؟؟؟ و اینکه من از دختر عمه م شنیدن زن مهربونی هست اگر واقعا بود منم با محبت ب ...

اره چرا که 🥰 بنظرم مهربون باش 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

همون اول، بهش بگو... اگه بخوای بین منو بابام جدایی بندازی، باید طلاق بگیری.

اصولا زن بابا ها دلشون نمیخواد شوهر جدیدشون جز به خانومش به کسی دیگه فکر بکنه، سعی میکنن بچه هارو از چشم شوهرشون بندازن. 

بابا هام بعد یه مدت برده، این خانوما میشن. 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
همون اول، بهش بگو... اگه بخوای بین منو بابام جدایی بندازی، باید طلاق بگیری. اصولا زن بابا ها دلشون ...

عججججججب 

چرا تو دلش رو خالی میکنی و یه حرفی میزنی گارد بگیره نسبت به اون خانم

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند

ببین دختر گل .

حتی یه مادر به بچه اش یه سری بکن نکن هایی داره 

یه خلوت هایی با همسرش داره 

اگه از اول به چشم زن بابا نبینیش و حساسیت روی رفتارهاش نداشته باشی انشاالله همه چی خوبه 

من کسی رو میشناسم که به زن باباش نزدیک تر شد تا با پدرش حتی زن بابا دو تا دختر و یه پسر دیگه آورد از بابا ولی با این دختره هم مثل دخترای خودش رفتار کرد 

پس خیلی مهمه که همدیگر رو بپذیرید و در صددد لجبازی با هم‌نباشید و هییییچ وقت فکر نکنی که پدرت رو ازت گرقته

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند