2737
2739
عنوان

بچه های کنکور تجربی بنظرتون سلامت و هویتو ترمیم کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 129 پست
درسته ولی میدونی چیه؟ ! من هنوز عمومیا رو شروع نکردم و باید برا اونا وقت بذارم اصلا نمیرسم ولی حتما ...

بازم بخون منم عمومی هیچی نخوندم همرم میخوام ترمیم بزنم اما برام راحته همشون غیر زبان فقط از زبان میترسم بنظرتون چطور بخونم

اره بابا تنها ضررش پول ترمیمه یهو دیدی سوالاش راحت شد شانسی نوشتی تراز بهتر از ۹۹ داد

بازم بخون منم عمومی هیچی نخوندم همرم میخوام ترمیم بزنم اما برام راحته همشون غیر زبان فقط از زبان میت ...

زبان منم ضعیفم😪

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم  دیگ دو ماه مونده! عمرااا دیگ بمونم

عزیز اگه مشکلی نیس میشه بگی پارسال رتبت چند بود حدودی

در کل انتخاب موندن تو این راه ریسک بزرگ حروم کردن جوونی رو داره اگه رتبت همون رنج سالای پیشه امسال هرچی قبول شدی برو اگه هرسال داره بهتر میشه یسال دیگه هم بمون خدا رو چی دیدی شاید شد

2728
عزیز اگه مشکلی نیس میشه بگی پارسال رتبت چند بود حدودی در کل انتخاب موندن تو این راه ریسک بزرگ حروم ...

خوب نشد

آره امسال هر چی شد میرم

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
خداشاهده منم عبن تو اون قسمتاش بود راجب قلب وچربی اینا خوندم زیست بود انگاری و اونجاهایی که اسم مواد ...

این خیلی خوبه می‌فهمیم تو چه شاخه های علوم پزشکی موفق میشیم من از وقتی رسیدیم ژنتیک فهمیدم برای داروسازی ساخته شدم تخصص بیوتکنولوژی:)

یا شایدم از آدمای اطرافش میترسیده که نرفته دنبالش

ترس تا یه جایی حد داره من امسال همه چیمو ازم گرفتن که بخونم و الان دیگه ترسم ریخ دیگه ترس از دست دادن هیچی ندارم تهش مرگه

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2740
این خیلی خوبه می‌فهمیم تو چه شاخه های علوم پزشکی موفق میشیم من از وقتی رسیدیم ژنتیک فهمیدم برای دارو ...

نه نه من از داروسازی بدم میاد چون از شیمی بدم میاد ولی ژنتیک قلب اینا خیلی دوس دارم 

شما فکر کنم به پزشکی علاقه دارین؟

اره ولی علاقه دوممه برا خانوادم اولویته خودم نه

سال قبل رتبتون چن شد؟اگع میتونی بگو

این درس ها آسونن و اکثربچه ها نمراتشون بالاست تواینا براهمین اگه شما نمرتون کم باشه تراز کمتری میگیرید، برای من که مال۴٠۱هستن و ترمیم میکنم حتی ۱۹هارو

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
یادش بخیر سر کلاسش بیکار میشستیم معلمش پایه بود خییییلی کیف داد تهشم چنتا سوال داد با جواب بعد برگه ...

چون نمیخوندینش وگرنه خیلیی رو مخه خداروشکر ما همون امتحان سادشم ندادیم معلم فیزیکمون برداشته بودش بجاش باهامون تست کار میکرد بازم کلی مینالید از درس عقبیم قرار بود اردیبهشت امتحان بگیره هیشکی نرفت مدرسه خودش به همه ۲۰ داد😂

خوب نشد آره امسال هر چی شد میرم

تا حد امکان رشته مورد علاقتو انتخاب کن نشد حتما دانشگاه برو حتی درسم نخوندی نخون فقط محیطش جوریه که دید آدمو به دنیا باز میکنه (خودم یه نیمچه دانشگاهی به رگ زدم مزه داد😂)

هر جا هستی هر جا میری موفق باشی کنکورتم بترکونی 🩵

2706