2737
2734
عنوان

بچه های کنکور تجربی بنظرتون سلامت و هویتو ترمیم کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 129 پست
من بعد از سال ۹۹ سلامت تا بحال نخوندم ولی نمیتونم روش وقت بذارم درسای دیگ واجب ترن

اقا سلامت درسیه که با روزی نیم ساعت راحت جمعش میکنی اما شرکت نکنی ببینی تراز پایین داده بعدا حسرت میخوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا درس به این خوبی نصف جواباش این بود از دوستای ناخلف دوری کنیم و سیگار نکشیم😂😐✌️

این اجتماعی نهم بود گل

سلاما جواباش اینا بود ورزش کردن رژیم غذایی سالم کنترل وزن مصرف لبنیات مصرف گوشت ماهی روغن زیتون

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
چرا درس به این خوبی نصف جواباش این بود از دوستای ناخلف دوری کنیم و سیگار نکشیم😂😐✌️

وای آره😂

من سال ۹۹ اصلا روزنامه وار خوندم اصلا نمیدونم چطور خوندم شدم ۱۸   البته خب آسون بود بخاطر کرونا یه جاهاییش حذف هم شده بود

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)
2731
اقا سلامت درسیه که با روزی نیم ساعت راحت جمعش میکنی اما شرکت نکنی ببینی تراز پایین داده بعدا حسرت می ...

درسته ولی میدونی چیه؟ ! من هنوز عمومیا رو شروع نکردم و باید برا اونا وقت بذارم اصلا نمیرسم

ولی حتما تو ترمیم شرکت میکنم بلاخره یه چیزی میشه😂

نمیدونم  دیگ دو ماه مونده! عمرااا دیگ بمونم

خوب میکنی شاید خیلیا بت بگن بمون تا برسی ولی من میگم زرررر میزنن برو جایی که عشقشو داری چون بهترین میشی طرف عشقش نقاشی بوده الان تابلوهاش دلاری فروش میرن اونی که میگه فلان هنر به درد نمیخوره پول توش نی عشقش نبوده تلاش نکرده دیشب از فراهانی وسط کلاس یه چی شنیدم گف برین جایی که عاشقشین تو هرچی جر بخورین موفق میشین

اولاش سخته لامصبببببب همانند سازی و ترجمه هیچی حالیم نی ده بار خوندم ولی از فرقشو نمیدونم صفرم

و منی که از کل زیست اینارو عین هلو قورت میدم😂✌️

یه بیوتکنولوژیسم مخفی درونم دارم گویا

2740
خوب میکنی شاید خیلیا بت بگن بمون تا برسی ولی من میگم زرررر میزنن برو جایی که عشقشو داری چون بهترین م ...

درسته❤❤❤❤

و منی که از کل زیست اینارو عین هلو قورت میدم😂✌️ یه بیوتکنولوژیسم مخفی درونم دارم گویا

خداشاهده منم عبن تو اون قسمتاش بود راجب قلب وچربی اینا خوندم زیست بود انگاری و اونجاهایی که اسم مواد ها رو میگف علاقه داشتم 😂😂😂😂😂اشنا میشدم تازه یه مدتم دنبال چنتا قرص انرژی زا بودم ک‌توش نوشته بود😂😂😂با همینا زور زدم قبول بشم فقط 

این اجتماعی نهم بود گل سلاما جواباش اینا بود ورزش کردن رژیم غذایی سالم کنترل وزن مصرف لبنیات مصرف گ ...

اقا سیگار نکشیم از درس اول تا آخرش بود قشنگ

بیاین خداروشکر کنیم مدیریت جزو نهایی ها نیست رسما روانی میشدی سره خوندنش

اقا سیگار نکشیم از درس اول تا آخرش بود قشنگ بیاین خداروشکر کنیم مدیریت جزو نهایی ها نیست رسما روانی ...

یادش بخیر سر کلاسش بیکار میشستیم معلمش پایه بود خییییلی کیف داد تهشم چنتا سوال داد با جواب بعد برگه امتحانم داد گف ببرین تو خونه از روی اینی که براتون جواباشو اماده نوشتم بنویسین بیارین بدین دفتر😂😂😂😂کاش همه معلما و درسا عین مدیریت بودن

2706