2733
2734

من از اول بارداری مثلا هفته ۳ لکه بینی قهوه ای داشتم..

برای همین اصن نفهمیدم باردارم تا هفته ۹ که قلبش تشکیل شده بود و میزد

دکتر شیاف داده اما بازم ترشح قهوه ای دارم

تو سونو عم چیزی به نام هماتوم نگفتن ...

چیکار کنم ؟چی میشه حالا؟ 

دکترم بعد از ظهر هست

بخوام یه دکتر دیگه برم نوبت بم نمیده چیکار کنم حالاااا

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
باید استراحت کنی وکار نکنی تا جفتت بره بالا 

استراحت مطلقم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هماتوم که نداری ، قلب هم تشکیل شده خدارو شکر

نگران چی هستی؟

اگر چیزی بود خودشون میگفتن دیگه

بعضیا تا زمان زایمان لکه بینی دارن

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
2731

منم چند روزه همش خونریزی دارم وهماتوم دارم هفته قبل رفتم سونو گفت کوچیک شده اما چندروزه باز لکهای قهوای میبینم منتظرم ساعت هشت بشه برم بیمارستان دعام کنید اجی ها چیزی نباشه وکوچیک ودفع شده باشه 

منم چند روزه همش خونریزی دارم وهماتوم دارم هفته قبل رفتم سونو گفت کوچیک شده اما چندروزه باز لکهای قه ...

هفته ی چندی؟ میری بیمارستان؟

نگران نباش من تا ۲۵ هفته شیاف گذاشتم اگر شیاف رو قطع میکردم لکه میدیدم. اخر هم شیاف خارجی گیر اوردم ...

آخه من شیاف میزنم و استراحت مطلقم ولی فایده نداره 

2740
هفته 12 اره برم خونریزیم قطع نمیشه بااینکه استراحتم

ببخشید خونریزی تو چه رنگیه؟ دردم داری؟ ان تی مشکل نداشت؟

اگر میشه جوابم بده

ببخشید خونریزی تو چه رنگیه؟ دردم داری؟ ان تی مشکل نداشت؟ اگر میشه جوابم بده

هفته ده که بودم قرمز قرمز وروان وزیاد بود، رفتم سونو وبیمارستان شیاف وامپول و قرص دوفاستون داد قطع شد یهفته بعد رفتم سونو گف خیلی کم شده یکم مونده از روز چهارشنبه لکهای قهوای میبینم هربار که میرم دستشویی، کمر درد وزیر دلمم درد دارم، بچه هم گلوله میشه ویطرف شکمم سفت سفت وتکوناش خیلی کم ونگرانم کرده

هفته ده که بودم قرمز قرمز وروان وزیاد بود، رفتم سونو وبیمارستان شیاف وامپول و قرص دوفاستون داد قطع ش ...

آدم باردار نمیشه یه غصه داره

باردار میشه هم اینجوری همش با استرس

چی میشد بارداری مثل آدم داشتیم

آدم باردار نمیشه یه غصه داره باردار میشه هم اینجوری همش با استرس چی میشد بارداری مثل آدم داشتیم

عزیزمم نگران نباش اینطوری زیاد پیش میاد خداروشکر بچه خوبه

هفته چندی

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
عزیزمم نگران نباش اینطوری زیاد پیش میاد خداروشکر بچه خوبه هفته چندی

تازه رفتم هفته ده

2706