2737
2739
عنوان

خراب کردن لانه پرستو

119 بازدید | 11 پست

دوستان یک ساعته منو از خواب بیدار کردن آسایش ندارم از دست این پربنده ها ،پرستو هم نیستن زیر گردنشون سفیده فرق دارن بنظرتون گناهه لانشونو خراب کنم؟ دلم نمیاد خونشون زیر سایبون پنجره اتاقمه

معلومه که گناهه

گوش گیر بخر. قیمتی نداره. این طفلیا هم موقتی اونجان

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی گناه دارن،میدونی برای ساختنش چقدر زحمت کشیدن؟

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

وای حیاط مون همه شده بود فضله . دقیقا هم زیر جاکفشی میزدن. لونه خراب نکردیم .بعد سه چهار سال ، پدرم گرفت بالای در رو طلق زد که نیان از حیاط پشتی اومدن   سال بعدتر دیدن رفت و آمد سخته نیومدن‌. تا اواخر بهارن

2740

من یاکریم اومد ت حیاط خلوت مجبور شدم قبل اینکه بسازه لونه رو جمع کنم چون هم فوبیا دارم به پرنده ها هم اسپلیت کولر گازی اونجاست میشه جهنم از گرما نمیشه هم روشن نکنم ک

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

دور و بر خونه ی ما هم خیلی پرستو هست، هم خیلی خیلی شلوغ میکنن، هم کثیف میکنن، توی تراس های همسایه هامون تک و توک خونه دارن، خداروشکر توی تراس ما نمیان خونه بسازن وگرنه واقعا نمیدونم چیکار کنم 🫤🫤

وقنی جوجه دارن مامان باباهه بهشون غذا میدن سر جوجه ها از توی لونه شون دیده میشه دخترم دوس داره میره نگاشون میکنه😍😍😍

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤