2733
2734
عنوان

پهن بودن پایین تنه

374 بازدید | 29 پست

نزدیک ۳ ماهه که ترانسفر چربی به باسن انجام دادم دکترم گفت یه ماه کبودی ورم میره الان کبودی ورم ندارم ولی خیلی معذب و اذیتم احساس میکنم خیلی مشخص و پهنه شلوار و لباس گشاد هم‌میپوشم ولی پهن بودنش مشخصه نمیدونم چیکار کنم دیگه زیادی گرده 🤦‍♀️ میخام باشگاه دو به طور جدی ادامه بدم میشه پهن بودنش کم شه و حجمش خیلی رو مخه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عیب از پاین تنه و باسنت نیست مشکل از بالا تنه و جمجمته

اول بهت گفته باسنت کوچیکه حالا میگه بزرگه فردا به دماغت گیر میده

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نه اخه اون مشکلی نداره من معذبم 

کی مشکلی نداره ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
همسرم

همینه میگم مشکل از بالا تنه خودته قبول نمیکنی

متنم رو دوباره با دقت بخون

2706