2733
2739

نامزدم

واسم تا حالا یه جوراب نخریده اند نه همسرم نه خانوادش

یه مجلسی که میریم مادرشوهرم از سرتاپا نگام میکنه که چی پوشیده ام و‌چطور آرایش کرده ام

اخه من همینم پوشیدم همون لباس های دوران مجردیم هست 

یه طوری نگاه میکنه که ببینه به خودم رسیده ام یا نه

چجوری بهش بگم ازش ناراحت میشم اونطوری نگام کردنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگو محلش نده‌....یا بگو مادرجان چرا اینجوری نگام میکنی جیزی میخوای بگی 

اگر مستقیم بگی متهم میشی به زوددنجی و فتنه کردن

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740
عقد

پس بایدبه نامزدت بگی فلانی جان بیابریم  خریدچنددست لباس بگیرم چون لباس مجردیام میپوشم هرجامیرم نگاه میکنن معذب میشم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اوشون فکر میکنه شما متوجه نگاهش و کار زشتش نیستی. نیازی ب حرف زدن نیست  فقط شمام با تعجب نگاش ...

مشکل من اینه چرا درک نمیکنه لباس های دوران مجردیمو وقتی میپوشم ازسرشون زیادیه

مثلا وارد جمع میشیم میبینم یه گوشه نشسته یه طوری نگاه میکنه

برو کنار گوشش بگو مادرجان چیزی میخوای بگی بهم اونحوری نگام میکنی 

؟؟

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2706