2733
2739
عنوان

دیشب سره اینکه دیروز پیام نداده

81 بازدید | 4 پست

گفتم کات...بهشم گفتم گفت تو چرا ندادی یه پیام...قبلش قول داده بودم حرفه رفتن نیارم ولی گفتم این رابطه تموم شده اس چون عصبانی بودم حالا میگید چه پیامی بدم بهش

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜
مگه بچه بازیه؟؟  پیام نداده بود تو میدادی

آره عصبی شدم...میشه بجی الان چی بهش بگم؟

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو رو خدا تو رو خدا اینقد رو زن نزدن و پیام ندادن طرفت حساسیت نشون نده.اینطوری ازت سرد میشه و میره.اصلا آویزون نباش .خودتو سرگرم نشون بده نه بیکاری که منتظر تماس.تجربه داشتم که ميگما.اینطوری عاشقترین مردم از دست میدی.الانم فقط پیام بده ببخشید دیروز زیاده روی کردم و والسلام.دیگه منت بیشتر نکش و صبر کن تا هر وقت خودش خواست برگرده.صبر کن حتی شده روزها.اگه حفظ رابطه برات مهمه