2737
2739

سلام

من دقیق پریود میشدم

نامزد هستم رابطه بدون داخل داشتم

الان ۹ روزه عقب افتاده و نفخ شدید دارم

تا چند روز پریود عقب بیوفته طبیعیه؟

امکان بارداری که نیست؟

یه سیکل تا ۳۵ روز طبیعیه یعنی اول پریود قبلی تا اول پریود جدید اما بستگی داره اگه خیلی دقیق و منظمی مثلا همیشه سیکلت دقیق سر ۲۸ روزه اونوقت دو روزم عقب بیفته مشکوکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سیکل تا ۳۵ روز طبیعیه یعنی اول پریود قبلی تا اول پریود جدید اما بستگی داره اگه خیلی دقیق و منظمی ...

من قبلا پریودام با تاخییر بود چون اضافه وزن داشتم بعد ک لاغر کردم منظم شد الان بعد عید یکمی وزنم رفته بالا ممکنه تاثیر اونم باشه؟

2740
خیلی استرس دارم دوماه دیگه عروسیمه نمیدونم چه غلطی بکنم

میگم که بدون دخول خیییلی احتمالش کمه 

مگر اینکه منی رفته باشه داخل واژن

اگرم شد خوبه میگی دو ماه دیگه عروسیته تو عروسیت هنوز شکم نداری

من قبلا پریودام با تاخییر بود چون اضافه وزن داشتم بعد ک لاغر کردم منظم شد الان بعد عید یکمی وزنم رفت ...

اگه تنبلی تخمدان اینا داری که کلا روش حساب نیست هیچ وقت اینطور نمیشه که کامل منظم باشه من ه دوستی داشتم کل زندگیش تاریخ پریودی دقیق مشخص بود این یه روز عقب افتاد گفت من حاملم و واقعا هم بود 

میگم که بدون دخول خیییلی احتمالش کمه  مگر اینکه منی رفته باشه داخل واژن اگرم شد خوبه میگی دو ...

نه میدونم ک نرفته

فقط پیشاب ممکنه چون اصلا اونور نمیریخت ک میریخت رو کمرم

اگه تنبلی تخمدان اینا داری که کلا روش حساب نیست هیچ وقت اینطور نمیشه که کامل منظم باشه من ه دوستی دا ...

نه در اون حد منظم نیستم

الان ک دارم مینویسم

پایین دلم درد میکنه انشالله به حق علی پریود میشم

اینکه نشونه حاملگی نیست نه؟

2706