2733
2734
عنوان

یخچال خالی باشه و به رو شوهرت بیاری ،خیلی بدی ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 73 پست
عزیزم همیشه یه ذره پس اندازبذاریدکناراینموقع حقوقادورزودمیشن حیرون نشید فروردینماه همه کارتاشون ته ک ...

برجی ۱۱ تومن مگه میشه پس انداز کرد؟ما همیشه وسط ماه کم میاریم اما خورد ووخوراک تامینه امااااا الان سه روزه نون نیست نمیگه برم بخرم دیگه ۶۰ تومن که دیگه ته کارتش هست 

و اینکه کلا حرصی بودم ازش ولب دلم براش سوخت هیچی جوابمو نداد

درستش کن بگو بااین حقوق کمی که میدن ادم عصبی میکنن ماها گناه داریم و...بگو گشنم بود اصلا نفهمیدم چی ...

خودش از چشام افتاده عصبیم میاد میرم اتاق خواب نبینمش و دیروز جمعه کلا زدم بیرون و تنها بود تو خونه با این حال دلم براش سوخت ولی دل اون برا من نمیسوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان ببخشید بد برداشت کردم .ن کلا خیلی اهل صبحانه نیستم حال دلم ازش بده ولی وقتی اینطوری بهش گفتم هی ...

بابا اون بنده خدا چیکار کنه؟! حقوقش رو ندادن.  خودت که میگی ادمیه که میخره. 

صبوری کن،  ان شاالله حقوق دادن،  میخره. 

خودت هیچ پس اندازی نداری؟! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
برجی ۱۱ تومن مگه میشه پس انداز کرد؟ما همیشه وسط ماه کم میاریم اما خورد ووخوراک تامینه امااااا الان س ...

اره گلم میخوای تایپک پس انداز رویابخون البته من باهمه پستاش موافق نیستم اماایده های خوبی داره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
بابا اون بنده خدا چیکار کنه؟! حقوقش رو ندادن.  خودت که میگی ادمیه که میخره.  صبوری کن، &n ...

دردم صبحانه نیست از رو لجم گفتم والا فردا می‌خره 

برجی ۱۱ میگیره یک میده به من فقط 

کلا از چشام انداخته خودشو ولی دلم نازکه تاب نمیارم کسی ناراحت کنم از حرص بهش گفتم الانم پشیمونم

2740
کدوم تاپیک عزیزم؟؟

نمیشه لیتک گذاشت ببینم میتونم صدات کنم ۱۵صحفه اولش شرح کامل داده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دردم صبحانه نیست از رو لجم گفتم والا فردا می‌خره  برجی ۱۱ میگیره یک میده به من فقط  کلا ...

همین از لج گفتنه اشکاله...برنامه زندگی پس از زندگی یک قسمتی بود خانومه از رابطه و اختلاف و دعواها با همسرش حرف میزد حتما ببینید

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
درسته حرف خوبی نزدی اما بنظرم یه سری خانما همه جوره با داشتن و نداشتن شوهرشون میسازن و به رو ،هم نمی ...

خودش هم میدونه چقدرررر بساز بودم براش بله از خودش پر بودممم ممنون از درکت

اعصابم ازش خرده کلا .آره تقصیری نداره سر همین ناراحتم اینطوری گفتم و چوم اون جواب نداد مظلوم رفت بیر ...

تو خانومی کن یه پیام‌ بده بهش از دلش در بیار زندگی همینه دیگه عزیز دلم  زندگی یعنی هنر حل مشکلات ،  خدای توام بزرگه اون بنده خدام گناه داره ذهنشو بهم نریز بزار با دلش خوش بره سر کار  ایشالا خدا برکت بده به زندگیت ❤️الهی خدا هیچ مردیو شرمنده زن و بچش نکنه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
اعصابم ازش خرده کلا .آره تقصیری نداره سر همین ناراحتم اینطوری گفتم و چوم اون جواب نداد مظلوم رفت بیر ...

به نظر میاد چند تا چیز رو قاطی کردی

اگر از چیزی ناراحتی درباره همون موضوع ناراحتیت رو نشون بده. اگه جایی مقصر نیست حرص چیز دیگه رو اون موقعیت خالی نکن. اینجوری هم حرف خودت بی ارزش میشه و هم اینجوری عذاب وجدان میگیری

2706