2737
2734
عنوان

یخچال خالی باشه و به رو شوهرت بیاری ،خیلی بدی ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 73 پست

عزیزم همیشه یه ذره پس اندازبذاریدکناراینموقع حقوقادورزودمیشن حیرون نشید فروردینماه همه کارتاشون ته کشیدن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر جونم خودتم میدونی که خیلی اشتباه کردی.اون شرم و خجالت همسرت رو هیچوقت نمیتونی جبران کنی.هم استغفار کن هم ازدلش در بیار.همینها به مرور باعث میشه از چشمش بیفتی.مرد اگه اقتدارش خورد بشه هیچ عاطفه و احساسی براش نمیمونه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2731

میتونه و نخریده؟؟.؟ میگی حقوق ندادن پس چرا سرزنشش گردی ؟؟ اگه یه طلا سبک داری بفروش تا بگذره ،هیچ مردی دلش نمیخواد شرمنده زنش بشه

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 

خب این بنده خدا چه تقصیری داره حقوقشون ندادن  حقوقشو گرفت یه جوری مدیریت کن پولو که تا ماه دیگه کم نمیاد سر خور و خوراک ، نونم بگیر همیشه بزار فریز بمونه  سر صبحی اوقات همو تلخ نکنین زندگی بالا پایین زیاد داره 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
خواهر جونم خودتم میدونی که خیلی اشتباه کردی.اون شرم و خجالت همسرت رو هیچوقت نمیتونی جبران کنی.هم است ...

خودم میدونم کارم بد بوده ولی چون اون از چشم من افتاده اینطوری با قیض بهش گفتم اون همیشه اهمیت بیشتری به خانواده اش میده تا من 

برعکس منننن .حتی دیروز از ظهر تا شب رفتم بیرون همش تو خونه تنها بود عذاب وجدان داشتم ولی ازش بدم میاد دیگه .چون به وضوح بهم ثابت شده برام ارزش قائل نیست

ببین یه چیزی خواهرانه میخوام بگم بهت ، یه قلک پلاستیکی بگیر هر چقد تونستی هر از گاهی پول نقد بزار داخلش  جمع کن  مواقع ضروری لازم شد بتونی استفاده کنی ازش 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2738
خب این بنده خدا چه تقصیری داره حقوقشون ندادن  حقوقشو گرفت یه جوری مدیریت کن پولو که تا ماه دیگه ...

اعصابم ازش خرده کلا .آره تقصیری نداره سر همین ناراحتم اینطوری گفتم و چوم اون جواب نداد مظلوم رفت بیرون دلم ی جوری شد ولی نمیتونمم از دلش دربیارم چون خودم ازش دلم شکسته

به نفست غلبه کن.اینا همه وسوسه های شیاطینه.دوسش داری به حرف قلب و وجدانت گوش بده.گذشت و صبر نباشه هیچ زوجی کنار هم نمیمونن🌹

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
میتونه و نخریده؟؟.؟ میگی حقوق ندادن پس چرا سرزنشش گردی ؟؟ اگه یه طلا سبک داری بفروش تا بگذره ،هیچ مر ...

ن حقوق فردا میدن می‌خره 

چون حرصی بودم ازش و هستم ولی دلم سوخت 

دیگه کاریه که شده بعدا با یه غذای خوشمزه از دلش در بیار

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

درسته حرف خوبی نزدی اما بنظرم یه سری خانما همه جوره با داشتن و نداشتن شوهرشون میسازن و به رو ،هم نمیارن اما باید از نظر عاطفی و اخلاقی از سمت همسر تامین بشن شما از یه جا دیگه پر بودی عزیزم درکت میکنم انشاءالله که مشکلاتتون حل بشه❤

2706