2737
2739
وقتی کات از طرف خودش بوده چرا دوباره اومده سمتت اینو فک کن الان عادیه شاید دیده بهتر از ت نمتونه پید ...

این خاطر خواه زیاد داره چون هم خوشتیپ هم پولدار ...دخترا هم ت این دوره زمونه همه چیشون شده پول ..دیگ مهم نیس طرف عشق داره یان ...یردختره عین کنه چسبیده بهش ...ولش نمیکنه ..هزارتا واسطه هزار تا پیام زنگ برا این می‌فرسته .با من باش ...من دیگ از این کارا بلد نیستم ...وقتی فهمیدم اضافیم بهونه میازه وقت ندارع فلان ازش دست کشیدم رفتم ...الان دوماه کامل هیچ تماس پیامی از طرف من ارسال نشده 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این خاطر خواه زیاد داره چون هم خوشتیپ هم پولدار ...دخترا هم ت این دوره زمونه همه چیشون شده پول ..دیگ ...

میدونی اینا همش حرفه پسر اگ خودش عاشق باشع محل ب اون دخترا نمیزاره حالا هر چقدم دختره خودش ب اب اتیش بزنه بیخیالت نمیشد 

اشکال نداره تو از آینده خبر نداری آینده آدم مناسب تری کسی بهت ارزش بده و لیاقتت داشته باشه امیدوارم سر راهت قرار بگیره بهتر ک پیام ندی آدمی ک خیانت کنه همون بهتر برنگرده داره از احساساتت سو استفاده میکنه اگ پیام بده  واس ت عادیه اما واس  اون نیس انگار همه رو با هم میخاد🤦‍♀️

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
ببینید  اون شخص سابق، اگر شما رو می خواست، کات نمی کرد حتما در مورد این موضوع با مشاور ...

اون ب خیال خودش با من کات نیس ...یادمه گفت دوریت مرگمه ععی

میدونی اینا همش حرفه پسر اگ خودش عاشق باشع محل ب اون دخترا نمیزاره حالا هر چقدم دختره خودش ب اب اتیش ...

خیای وقته عکس هاشو نگاه نمیکنم پیام ها پاک کردم فقط شمارشو دارم ...بزار بفهمه منم بلدمدبی محلی کنم بدونه بخاطر خودش میخواستمس ن مادیات ...وقتی توجه اش ت رابطه برا من نبود دیگ چ دلیلی داشتم برا موندن

2738
اون ب خیال خودش با من کات نیس ...یادمه گفت دوریت مرگمه ععی

شخصی که با چندین نفر هست 

به درد زندگی نمی خورد 

لطفا با منطق تصمیم بگیرید نه با احساسات 

تاکید می کنم، حتما با مشاور خانواده مشورت فرمایید 

میدونی اینا همش حرفه پسر اگ خودش عاشق باشع محل ب اون دخترا نمیزاره حالا هر چقدم دختره خودش ب اب اتیش ...

اگر تایپک هامو ببینی همش درمورد اونه خیلی عذاب کشیدم 

شخصی که با چندین نفر هست  به درد زندگی نمی خورد  لطفا با منطق تصمیم بگیرید نه با ا ...

انشالله 

خیلی ممنون 🙏🌹

خیای وقته عکس هاشو نگاه نمیکنم پیام ها پاک کردم فقط شمارشو دارم ...بزار بفهمه منم بلدمدبی محلی کنم ب ...

مجازی ک آشنا نشدی؟؟

چن سالته🥲

میدونی من سعی کردم تا حد امکان درگیر این روابط نشم اخرش ب اینجا ختم میشه ما دخترا احساسی هسیم فک میکنیم اونا اینطورین عاشقن بدون ما میمیرن  اگ ب اندازه ای ک تو اونو دوس داری دوستت داشت چرا بره با یکی دیگه چرا تو رو اذیت کنه 

مگ ی رابطع ی نفره بود ک همه رو ب دوش بکشی تو رو نخاس فدا سرت اوایل شاید سخت باشه فراموش کردنش ولی بعدهاا دیگ یادتم نمیاد اونو.اگ امروز بخای دوباره قبولش کنی فردا پس فردا همین اوضاعه چون پیش خودش فکر میکنه ک هر کاریم کنم باز منو ت زندگیش میخاد هیچ تلاشی نخواهد کرد ولی معلوم بود ی روز ی جایی تموم میشه حتی اگ ادامه داشت ب فرض مثال رابطتتون جدی بود ازدواجم میکردین این آدم مرد زندگی نیس چشش دنبال این اون 

پولدار باشه اصلا خوشتیپ و...وقتی وفاداری اعتماد نباشه تو رابطه بدرد نمیخوره  خیانت کنه تو باز عاشقشی. 

میتونی ب این آدم تکیه کنی

و تو الان در واقع نجات پیدا میکنی در واقع.و خودت خبر نداری 

اگ ادامه دار میشد قطعا ب ضررت تموم میشد

مجازی ک آشنا نشدی؟؟ چن سالته🥲 میدونی من سعی کردم تا حد امکان درگیر این روابط نشم اخرش ب اینجا ختم ...

اره عزیزم مجازی بوده ..ولی قبل من با دخترای دیگ بوده بهم گفته همه چیو راجبع زندگیش ..فکنم با اونا ک کات میکرد داستان تموم میشد ..دیگ پیگیر نمیشد یرذخنره بود بهش التماس میکرد قبل من سی سال پیش دیگ دختر قبول نکرد ...خودش می‌گفت برهیچ دختری ت زندگیم اینقدر اهمیت ندادم ...اینقدر دوسش نداشتم ترو دارم ...بعد اینک جدا شدیم بدون خدافظی کات شد هیچی از کات نمی‌گفت فقط دیر وقت حالمو در حد سلام علیک میپرسید ...بهش گفتم قسم بخور دوسم داری یان 

دیگ هسته شدم از بلاتکلیفی جواب درست حسابی نمی‌داد ...دیگ دست کشیدم ...ولی حس میکنم ت دلش یرحس های داره ...ولی برا من تموم شد مهم ترینذچیز ت عشق وفا داری معرفت 

اره عزیزم مجازی بوده ..ولی قبل من با دخترای دیگ بوده بهم گفته همه چیو راجبع زندگیش ..فکنم با اونا ک ...

از کجا میدونسی داره راس میگه مخصوصا مجازی ک  نمیشه اعتماد کرد.چون بعضیا هستن هزار تا دروغ میبافن خود واقعیشون نشون نمیدن حتی ممکنه متاهلم باشن 

ب صلاحت بوده 

من میدونم سختته کاملا درکت میکنممم.ولی تو میگی تموم شد ولی  نشده ک ینی تو افکارت تمومش نکردی هنوز بهش میفکری ک  راجبش تاپیک میزنی انگار هر روزت واس خودت زهر میکنی اونم مث تو انقد بهت فکر میکنه اگ فکر کنه ک بایسی پیگیر باشهه من جا ت بودم هیچ ارزشی واس اون شخص قائل نمیشدم اگ سراغم می اومد بلاک میکردم بدون هیچ حوابی حتی اگ گریه میکردم ناراحت میشدم ولی بعد ی مدت کلا از حافظم پاک میشد 

من هیچی ازت نمیدونممم و نمیشناسم 

اما تو نبایس خودت ببازی سر ی آدم سمی خیانت کاری ک نمیدونم با خودش چن چنده 

انشالله واست بهترینا پیش بیاد🤌🍀

2706