2733
2739
بعد مدت ها پیم داد حالمو پرسید عید تبریک گفت ...ولی چیز دیگ نگفت چون می‌دونه دارم عروسی میکنم ...

اگه داری عروسی میکنی ژبق تجربه من اصلااااااا جواب نده اصلاااا 

خدایی نکرده مزاحم زندگیت نشه 

همین الان بلاکش من تموم بشه بره 

از همه جا حذفش کن حتی از ذهنت 

فقط و فقط به شوهرت و خوشبحتیت فکر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این با دس پس زدنو با پا پیش کشیدنه عزیز ، داره چراغ سبز نشون میده چند بار اگه جواب ندی زنگ میزنه احت ...

ماه پنج ماه کاتیم ...اون بهم خیلی بی محلی میکرد دلم شکست آخرین بار دو ماه پیش بود کامل ازش دست کشیدم ..عید بهم تبریک گفت ..گفت دلم برات تنگ شده احوال پرسی ...دیک چیزی نگفتیم ...دوباره استوریم بعد سه روز ریپلا زد ولی من زیاد تحویلش نگرفتم واقعا دیک حوصله ندارم ..‌بی حس شدم ...الان ی هفته هیچ خبری نیس

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
2728
اگه داری عروسی میکنی ژبق تجربه من اصلااااااا جواب نده اصلاااا  خدایی نکرده مزاحم زندگیت نشه&nb ...

باورت میشه

حتی دلم دیگ عروسی نمی‌خواد تموم حس حالم رفته نابود شدم 

ماه پنج ماه کاتیم ...اون بهم خیلی بی محلی میکرد دلم شکست آخرین بار دو ماه پیش بود کامل ازش دست کشیدم ...

دوباره پیدا میشه سر و کلش ولی تو هیچ ریکشنی نشون نده اصلا جواب پیاماشو نده بفهمه بلدی توام بی محلی کنی  نزار فکر کنه هر وقت که دلش خواست بره و دوباره برگرده تو هستی  محلش نده  دوست داشت دوریو تحمل نمیکرد بعد ۲روز میاد آشتی پس بزن قیدشو 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
باورت میشه حتی دلم دیگ عروسی نمی‌خواد تموم حس حالم رفته نابود شدم 

بله میفهمم واقعا

تروخدا زندگیتو نابود نکن بزن بلاکش کن اگه جواب بدم فقط همه چیز بدتر میشه 

اگه فراموش نکنی فقط حالت خراب تر میشه

2738
من ک دیگ بی حس شدم ولی ته دلم دوسش دارم ...ولی دیگ دوریش اذیتم نمیکنه ...منو ت اوج دوست داشتن ول کرد ...

وقتی کات از طرف خودش بوده چرا دوباره اومده سمتت اینو فک کن الان عادیه شاید دیده بهتر از ت نمتونه پیدا کنه دوباره برگشته مثلا خام کنه اگ دوباره وابسته شدی چی نزار بازیچه دستش بشی حالا میگی ت دلت دوسش داری...

احتمالاش زیاده بعد چون عادت کرده هی ب کاراش ادامه میده اگ تو رو میخاست بیخیالت نمیشد میدونی دیگ اینو

بازم تو ،

تو اون شرایطی میدونی چی واست بهتره بنظر من

فقط وقتت با این آدم فقط تلف میشه

بازم بسنج منطقی فک کن این آدم دقیقااا دنبال چی هس ینی میخاد دوست معمولی بشه یا فقط حوصلش سر رفته 

کسی نداره اومده باز سراغ تو

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
دوباره پیدا میشه سر و کلش ولی تو هیچ ریکشنی نشون نده اصلا جواب پیاماشو نده بفهمه بلدی توام بی محلی ک ...

می‌دونی آذر ماه بود اذیت هاش بی محلی هاششروع شد 

اون بازم خودشو مقصر نمیدونه گفت دلم برات خیلی تنگ شده گفتم باور نمیکنم تذمنو فراموش کردی ...گفت اگر فراموشت کرده بودم الان بهت پیام نمی‌دادم ...

کلا از هم بی‌خبریم دیگ ازش دست کشیدم قبلش 

خیلی میخواستمش،اثلا منو نمی‌دید ...هی میگفتم دلم برات تنگ شده عین خیالش نبود ...همیشه بهونه می‌آورد منم یررپز گذاشتم برا همیشه رفتم دو ماه پیش ن زنگی ن پیامی دیگ از طرف نمی‌رفت ...

پست قبلی گفتید  مراسم عروسی دارید؟!

هنوز عروسی نکردم تاره می‌خوام ازدواج کنم ...نامزدیم سنتی ...هیچ ارتباطی باهم نداریم 

می‌دونی آذر ماه بود اذیت هاش بی محلی هاششروع شد  اون بازم خودشو مقصر نمیدونه گفت دلم برات خ ...

کار خوبی کردی آدمای سمی مثل اینو از خودت دور کن آرامش روانت مهم‌ تره  تا خودت خودتو دوس نداشته باشی آدم دوس داشتنی هم نمیتونی باشی، ارزشتو پایین نیار  علاقه ۲ طرفش قشنگه ،  کلیپای دکتر هلاکویی رو گوش کن خیلی روحیتو خوب میکنه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2706