2737
2734

از طرف شما نیس ولی طرف مقابل که گاهی حال می‌پرسه در حد دو سه کلمه 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه عادی نیس کات اگه کات باشه باید کلا از عالم وجود حذف بشه  این احوالپرسی ها بوی برگشتن میده

بعد مدت ها پیم داد حالمو پرسید عید تبریک گفت ...ولی چیز دیگ نگفت چون می‌دونه دارم عروسی میکنم ...

دیگ کات تموم شده، چ دلیلی داره بحرفی خودت اذیت میشی در واقع

من ک دیگ بی حس شدم ولی ته دلم دوسش دارم ...ولی دیگ دوریش اذیتم نمیکنه ...منو ت اوج دوست داشتن ول کرد ...دلم شکسته بخاطر همین اینجوری شدم 

بنظرم بلاکش کن ،سرکار گذاشتن محسوب میشه 

کلا یه دختر باید زبل باشه وقتی کسی میاد سراغش همون اول بگه تو چارچوب خانواده باید پیش بریم ، بیاد خواستگاری بعد دوره آشنایی تا عزت خودشو خونوادشو حفظ کنه

اگر قبول کرد که چه عالی ، اگر هم نه بگه بسلامت و تمام ، فرصت های بعدی رو از دست نده 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  

برا من اینطور بود للبته هیچ وقت به حرف تمومش نکردیم کم کم سرد شدم ازش ولی اون ماهی هفته ای سلام چیکار میکنی میفرستاد منم گاهی جواب دادم گاهی ندادم بعد یمدت اونم قطع شد و کلا تموم شد . این بیشتر ادمو اذیت میکنه منم دیدم اذیت میشم قطعش کردم 

مخصوصا اگه طرف بیکار باشه😁

دقیقا 

ببین من تجربشو دارم جوابشو نده خودتو ازدسترسش خارج کن اگه بخواد برگرده سفت و سخت میاد اگرم نه میره پی کارش خودتو بخاطر این چیزا پیر نکن 

2706