2733
2734
عنوان

چیکار کنم زنده بمونه؟

256 بازدید | 10 پست

خواهرم هی خاک گلدونو حفاری میکرد که لوبیا و... بکاره الان گل بیچاره یه پاش لب گوره بنا به پیشنهاد دوستان توی خاکش مولتی ویتامین. نمک. ابلیمو و تفاله چای ریختم روش ندارین ازحالت در بیاد؟

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم

خدا ازت نگذره فک کردم آدمیزادو میگی

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمک و آبلیمو زدی اینارم بزن: زرچوبه، ادویه کاری، پودر سیر، فلفل به مقدار لازم

روغن سرخ کردنی ۲ ق.ق 

درشم بذار خوب دم‌ بکشه😂😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
2740
تلاش خوبی برلی پر بازدید شدن بود.  ولی بای👋🏻

وا نیومدم داستان چرت بگم که گفتم گلم پژمرده شده چیکار کنم دوباره سبز بشه علاوه بر اون گل زنده محسوب نمیشه؟  

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم

خیلی ممنون دوستان ولی تاپیکو قفل میکنم چون مثل اینکه گل جز جانداران دسته بندی نمیشه