2733
2739
عنوان

آشنامون خودکشی کرد تو کما بود همین الان زنگ زدن فوت شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 82 پست
کفر نگو کوتاهی و  نقص از ماست از منه از توئه  

دلت خوشه کفر چی شما چه میدونی من چی میکشم چقدر دارم شکنجه میکشم منی فقط ۲۰ سالمه منی که تو دنیا آزارم به یه مورچه نرسیده دارم تاوان کدوم گناه نکرده رو پس میدم اگه خدا همه هست چرا فقط بلده اذیتم کنه چرا هیچ وقت صدامو نمیشنوه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخیر ابجی گلم کله صبحی پر از انرژی مثبت بودم اومدم خیر سرم اینجا و منم که احساساتی واقعا به هم میریز ...

عزیزدلم انشالله حالتون خوب بشه و به آرامش برسین

حتما براتون دعا میکنم گلم

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
دلت خوشه کفر چی شما چه میدونی من چی میکشم چقدر دارم شکنجه میکشم منی فقط ۲۰ سالمه منی که تو دنیا آزار ...

از چی ناراحتی

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
از چی ناراحتی

همه چی از بدبختی هام تنهایی ها بی کسیم مریضیم بی پولیم آرزوهای که همه شون رو خاک کردم یه زندگی معمولی که هرگز نتونستم داشته باشه جوانی تباه شدم بازم بگم ؟

2740
همه چی از بدبختی هام تنهایی ها بی کسیم مریضیم بی پولیم آرزوهای که همه شون رو خاک کردم یه زندگی معمول ...

مگ دانشجو  معلم نیستی خب چند وقت بعد میری سرکار ،ب درامد میرسی  در کنارش میتونی کارای دیگم انجام بدی  ک بیشتر پولدار شی 

اگ تنهایی ممکنه تو دوست‌یابی  ضعیف باشی و درون‌گرا باشی 

ک بازم راه حل داره دوره های فن بیان ببین و جملات افراد دیگ رو حفظ کن چند بار اینکارو کنی فن بیانت  عالی میشه در کنارش رادیو گوش کن و کتاب بخون 

برای ارزوهاتم ک باید تلاش کنی اینقد شکست بخوری  تا راه موفقیتو  بین اون همه شکست پیدا کنی

تو الان وضعت از من بهتره ک دختر خوب 

کفر نگو کوتاهی و  نقص از ماست از منه از توئه  

الانم اگه هنوز خودکشی نکردم فقط یه دلیل داره آبروی خانواده ام و دل مادرم مگه نه دیگه کوچک ترین اعتقاد و ترسی از خدا ندارم 

خوش به حالش راحت شد ای کاش من احمقم یه ذره شهامت اونو داشتم😔

تازه از طریق معلمی میتونی وام بگیری  و زودتر پولدار شی 

خوش به حالش راحت شد ای کاش من احمقم یه ذره شهامت اونو داشتم😔

عزیرم هم سن همیم 

این حرفارو نزن خواهش میکنم

تو ک تونستی تا اینجا از پسشون بر میای مطمئنم از اینجا به بعدم میتونی🩷

بخدا هیچکس بی مشکل نیست اگر گفتن ما اصلا مشکل نداریم بدون دارن دروغ میگن

داشتم میرفتم نماز بخونم تاپیک شما رو خوندم و خیلی ناراحتش شدم سر نماز واسش و همه اونایی ک خودکشی کردن دعا و طلب مغفرت کردم 

بدترین کاریه که آدم در حق خودش میکنه آخرتش نابوده 

الی ابد تو عذاب میمونه ان شاا... خدا ببخششون الله ارحم اراحمین

2706