2733
2734
عنوان

آشنامون خودکشی کرد تو کما بود همین الان زنگ زدن فوت شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباهه  ما ک از این دنیا خیر ندیدیم  حالا بیایم خودکشی کنیم اون دنیا هم خیر نبینیم ؟؟؟ ...

یه خدای بی عدالت و ظالم که تو این دنیا به بنده هاش رحم نمیکنه اون دنیام رحم نمیکنه حالا خودکشی هم نباشه با یه بهنه دیگه منو میندازه جهنم چون هرگز دوسم نداشته

2728
بعضی وقتا اینجوری میشی ولی یکم زمان بگذره حالت بهتر میشه این دنیا ارزششو نداره غصه الکی نخور 

چه قدر نوشته تون آرامش میده به آدم

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2740

روحش شاد 

اسی تو به این چیز ها فکر نکنیاااا 

اشتباهه ..فکر می کنی راحت میشی 

الان اگر مشکلی داری و خودت نمی تونی با یه عاقل صحبت یا برو مشاوری چیزی 

خودت رو درمان کن حتما

نمی دونم من چقدررررر خسته ام  ولی می ترسم غز حتی خود مردن طبیعی

خدایا خودت پشت و پناهم باش

امیدوارم پروردگار ببخشد و بیامرزدش. 

خیلی مردگی کردن اینجا سخته... منم حس میکنم دیگه کم کم باید به پایان سلام کنم. گنجایش این حجم از درد و رنج رو در خودم نمیبینم. من دیگه بچه صبر نیستم :)

والا حوصله داری کله صبحی دنبال دعوایی نی نی یار مگ بیکاره بخاطر اینچیزا بیاد میانجگری کنه از تاپیک ...

نخیر ابجی گلم کله صبحی پر از انرژی مثبت بودم اومدم خیر سرم اینجا و منم که احساساتی واقعا به هم میریزم این چیزا رو میشنوم ! هممون میدونیم که این روزا حال همه خرابه ... عوض اینکه به هم انرژی بدیم ، انرژی رو از هم میگیریم فقط 🙃❤️ وگرنه شاید باورت نشه هزاران دلیل واسه خودکشی دارم... اما هزاران دلیل دیگه هم برای موندن دارم :)

اون دنیاشو نمیدونم کسی برنگشته از اونور اما اینجا بدجور تحت فشارم

میگن بزرگترین گناهه کبیرست 

هممون تحت فشاریم عزیزم🥺کاریش نمیشه کرد

برات ارزوی حال خوب دارم ب امید اینکه یروز درست شه همه چیز

یه خدای بی عدالت و ظالم که تو این دنیا به بنده هاش رحم نمیکنه اون دنیام رحم نمیکنه حالا خودکشی هم نب ...

ناراحت نباش خدا بی عدالت نیست ما کم طاقتیم  و صبر نداریم 

حتما داره ازمون امتحان میگیره 

خودش گفته بعد هر سختی ی اسانیه 

بعد هر شری ، یه خیری هست

ب شرط اینکه واقعا بهش توکل کنیم

پیشنهاد میکنم روی خودشناسی کار کنید  تا ب خواسته هاتون برسین 

قویدل  از یوتیوب درمورد خودشناسی میگ من هم افسردگی دارم 

از وقتی گوش کردم واقعا یکم بهتر شدم البته فعلا همرو گوش نکردم ی ماهه دارم گوش میکنم 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
دقیقا 😔 منم حالم خوب نیست الان با خودم میگم خوشبحالش جرعت کرد تمومش کرد

خدا  ببخشتش ، عزیز دلم   جرعت  به تموم  کردن  نیست به ادامه  دادن  هست و اینکه  عمر ما  هدیه از طرف خداست  ما نباید  کفران کنیم

2706