2733
2739
آره ۳تا دکتر گفتن نمیخوای استرش نمیره ازم     باید برم دکتر قلب نامه بگیرم اونم تهرانه را ...

تهران که رفتی، مطب دکتر محمد امانی هم وقت بگیر. اگه اون گفت کولون نمیخواد یعنی واقعا نمیخواد

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.
میدونسی منم اینجوری بودم اگ ببینی کلی تاپیک زدم راجب مری معده از دنیا ناامید تو ی سال هزار تا دکتر ب ...

من از پارسال درگیر قلبمم دیگه از دکتر رفتنم خسته شدم کاش سرطان نداشته باشم داییم داشته آخه 

به حکمتش دل بسپار(خدا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهران که رفتی، مطب دکتر محمد امانی هم وقت بگیر. اگه اون گفت کولون نمیخواد یعنی واقعا نمیخواد

کجاست؟من شهریور میرم بیمارستان رجایی نزدیکشه؟

تو بیمارستانم دکتر گوارش دارن نمیدونم خوبن یانه

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2731
کجاست؟من شهریور میرم بیمارستان رجایی نزدیکشه؟ تو بیمارستانم دکتر گوارش دارن نمیدونم خوبن یانه

مطبش جلوی بیمارستان شریعتی توی خیابون کارگره

اسنش رو بزن توی نت بعد تماس بگیر مطب. از الان برای شهریور وقت نمیده نهایتا یکی دو ماه جلوتر

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.
من از پارسال درگیر قلبمم دیگه از دکتر رفتنم خسته شدم کاش سرطان نداشته باشم داییم داشته آخه 

مشکل قلبی ت حاده؟

ن این افکارو بریز دور سرطان چیه قرار نیس تو درگیر این بیماری بشی سندرم روده تحریک پذیر بیشتر منشا استرس اضطرابه‌.

کلی آدم میبنم سالیان سال سندروم روده تحریک پذیر داشتن با پرهیز دارو دارن ب زندگی عادیشون ادامه میدن .

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2740
مشکل قلبی ت حاده؟ ن این افکارو بریز دور سرطان چیه قرار نیس تو درگیر این بیماری بشی سندرم روده تحریک ...

احتمالا یه جراحی دوم بخوام میخوام خیالم از اونورراحت باشه اگه قراره بمیرم قلبمو عمل نکنم پارسال دوبار آنژوکردم

به حکمتش دل بسپار(خدا)
احتمالا یه جراحی دوم بخوام میخوام خیالم از اونورراحت باشه اگه قراره بمیرم قلبمو عمل نکنم پارسال دوبا ...

خیلی ناراحت شدم خدایی سنتم کمه.ارثیه؟

تو بیشتر بایسی اهمیت بدی ب خودت تغذیه ت ، دکتر بری  واس چکاپ استرس کنترل کن ب خودت لطمه میزنه حرف مرگ بیماری نزن خدا بزرگه تو هنو جوونی راه طولانی در پیش داری انشالا حالت بهتر بشه و سلامتیتو کامل بدست بیاری هیچ مشکلی نداشته باشی

مطبش جلوی بیمارستان شریعتی توی خیابون کارگره اسنش رو بزن توی نت بعد تماس بگیر مطب. از الان برای شهر ...

واقعا اگه به نظرتون سرطان ندارم نرم به بقیه دردام برسم خدامیدونه چقدر خستم 

گاهی وقتا همش حس دسشویی دارم همش دارم بدتر میشم چون حساسترمیشم

به حکمتش دل بسپار(خدا)
خیلی ناراحت شدم خدایی سنتم کمه.ارثیه؟ تو بیشتر بایسی اهمیت بدی ب خودت تغذیه ت ، دکتر بری  واس ...

خیلی ممنونم مهربونی که این همه جواب دادی 

آره مشکلم مادرزادیه 

به حکمتش دل بسپار(خدا)
خیلی ممنونم مهربونی که این همه جواب دادی  آره مشکلم مادرزادیه

مهربونی از خودته

کاش کاری از دستم بر میومد برات دعا میکنممم

ب نیت شفاا ۵ آیت الکرسی میخونم❤️

امیدوارم ی روز تاپیک بزنی بگی مشکلم حل شد درست مث ی معجزه

مهربونی از خودته کاش کاری از دستم بر میومد برات دعا میکنممم ب نیت شفاا ۵ آیت الکرسی میخونم❤️ امید ...

ممنونم تاپیکاتو خوندم شما خوب شدین؟

به خدا میگم بزار من باهمون قلبم دست وپنجه نرم کنم دیگه درد نده  

من کیسه صفرامو عمل کردم فک کنم ازاونم باشه 

همین که درد بادرمون داده شکرش

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2706