2737
2739

اینقدر دل شکسته م و داغوونم اشکام تو چشام جمع میشه و نمیریزه بغضم نمیترکه،،، بیذارم از این دنیا از این همه نقش بازی کردن جلوی بقیه دلم میخواد در و باز کنم برم بیرون بگم اهای مردم همسایه هاااا من خوشبخت نیستم من هیچوقت خوشبخت نبودم دارم خفه میشم زیر بار این زندگی، میگن انسان خودش زندگی این دنیا شو انتخاب میکنه خدااااا اگه هستی من گووووه خوردم بیدارم کن از این خواب کوفتی تا کجاااا ظلم تا کجا تحمل کردن اخرش چی میخوای بدی بهم خدا مدال بندازی گردنم نههه زیر یه مشت خاکم میکنن و ته جهنم،اخه من ۲۰ ساله چرا هزاران کیلومتر دور تر از خانوادم با ۲ تا بچه کوچیک زندگی کنم و اخرشم هر روز ادای دیوونه های الکی خوش و بازی کنم جلوی مادر پدرم و بگم شوهرم خیلی بهم میرسه 

البته دروغم نیست خیلیییی زیاد بهم میرسه که زیر دست و پاهاش و مشتاش له میشم خیلیییی زیاد بدن و روحم و پاره پاره میکنه با حرفاش با فوشاش

الان باز میاید میگید تو که تازه عضو شدی و چندتا تایپک و پست و مشکوکی و فلانه.... من از ۹۸ اینجا بودم پسرم دنیا اومد یه سال رفتم مرخصی کاربری و رمزمم یادم رفت🥺😑

می فهمم

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کل صورتم میسوزه جرات ندارم تو اینه نگاه کنم خودمو حتی نمیتونم اب بزنم به صورتم نمیتونم گریه کنم بعد کلی کتک و فوش مجبورم جلو بچمم نقش بازی کنم حالم خوبه ، مجبورم با بدنی کوفته بیام بشینم جلو بچم دیوونه بازی دربیارم بخندم نفهمه باباش چقد بد ذات

الان باز میاید میگید تو که تازه عضو شدی و چندتا تایپک و پست و مشکوکی و فلانه.... من از ۹۸ اینجا بودم پسرم دنیا اومد یه سال رفتم مرخصی کاربری و رمزمم یادم رفت🥺😑
2728

بهش میگم اینقد ظلم نکن چجوری میخوای جواب خدا رو بدی من به درک من ۲۰ ساله قلبم ۲ سالع درد میکنه فشارم بالا قندم بالا موهام سفیده دندونام همه ریخته بچه ها گناه دارن میگه کدوم خدا اگع خدایی بود تو اینجا چیکار میکردی میبینم راست میگه اگه خدا بود کسی بود که دلش رحم میومد یه دختر نباید اینقدر زجر میکشید ده بار تا حالا خواسته بیرونم کنه حواسشو پرت کردم کجا برم اخه بچه عام و کجا ول کنم برم😔

منم دور از خانوادمم 🥺 چند ماهیه تو اقدامم بچه دار نمیشم  همش تو خونه تنهام 😭 خیلی خستم ازی ...

اذیت میکنه بچه دار نشو دست بزن داره فحاشه رفیق بازه خیانت کرده، این مردا ادم نمیشن بدترم میشن دلشون رحم بچه خودشون نمیاد

2740
گوه تو دنیا سگ تو دنیا ریدم به این دنیااااا

کاش اینقدر در حق زنها ظلم نمیشد ای کااش خودم به درک اب از سرم گذشت دیگع فراموش نمیشه جوونیم رفت پای یه روانی دلم به حال بقیه دخترایی که با امید با یکی ازدواج میکنن ولی نابودش میکنه میسوزه

چرا میزنه اخه این دور زمونه مال کتکه

عزیزم خداکنه دور و برشما کتک و ظلمی در حق زن نباشه 

ولی اره هست این همه دختر و زن که کشته شدن به دست شوهر و پدر مال همین زمونه س, هربار چاقو رو برمیداره میاد میشینه روم بزنه تو سرم بچه هام اینقد جیغ میزنن گریه میکنن اینقدر قسمش میدم نمیدونم شایدم خدا خوشش میاد زحر میکشم فکر کنم دشمن پر و پا قرص زن هاس 

خدا وجود داره تو قرانم نوشته و ما انسان رو تو رنج و سختی آفریدیم اونایی که توی اینا دنیا رنج میکشم از گناهای اون دنیاشون کم میشه اصلا اگه خدا نبود دنیا میخواست چه جوری به وجود بیاد 

2706