2737
2739

من خواهرم ۳۳ سالشه 

تازه یه بچه ب دنیا اورده 

بعد مامانم که سالم نیس ۵۸ سالشه 

پارگی دیسک کمر و ارتروز شدید زانو داره

هر دفه ک میایم سر بزنیم خواهرم با مظلوم نمایی امروز فردا میکنع مارو یهو ۵ روز نگه میداره 

فاصلمون ۱۵ دقیقه س تو یه شهر نیستیم 

کلا منم دخترم داره ۲۲ سالم میشه معذبم 

اتاقم شوهرش میخوابه منم تا یذره شلوارم میره بالا مامانم میگ وای پات و بکش منم بدم میاد  

شما جای من باشی چیکار میکنی 

فک کن لباسم نمی‌بری هر دفه یا مجبوری حموم نری یا باز لباس کثیفتات و بپوشی 

خیلی اذیت میکنه 

میگ تو نمیزاری مامانم پیشم بمونه کمکم کنه 

بچه دارم نمیتونم ب کارام برسم 

بچش ۴ ماهشه

ینی ما یه هفته خونمونیم ۵ روز اونجا کلافم 

اتاقم نمیدن بهم سوهرش میخوابه 

خوب با مادرت نرو بمون خونه خودتون

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بگو اون بیاد خونتون خب بعدم بگو مامان خودش مریضه و وظیفش نیست 

نباید تو کار خواهرش با مادرش دخالت کنه خوب مادر اون دخترم هست وظیفش نیست ولی خود مادر دوست داره برای بچش هر کاری از دستش برمیاد انجام بده

الان همین خانم دور از جونش بیافته پاش بشکنه می تونه رعایت حال مادرش رو بکنه؟ نه 

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
نباید تو کار خواهرش با مادرش دخالت کنه خوب مادر اون دخترم هست وظیفش نیست ولی خود مادر دوست داره برای ...

بچش ۴ ماهشه ..... مامانمم راضی نیست با بهونه نگهش میداره ... چطور دلت میاد بگی پاش بشکنه

2706