2733
2739
عنوان

زندگی با مادرشوهر تو یه ساختمون

444 بازدید | 41 پست

خانوما من فعلا عقدم پدرشوهرم یه خونه ویلایی دو واحده داره نامزدم میگه بریم طبقه پایین خونشون واس زندگی ، من مخالفت کردم ولی نامزدم میگه تا خودمون خونه بخریم باید بریم اونجا میگه نمیتونم اجاره نشینم بشم 

مادر شوهرم خوبه کاری به آدم نداره ولی ب هرحال حس میکنم سخته و اذیت میشم شما باشین چیکار میکنید🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با سیاست باش توام کاری به کارش نداشته باش حاشیه درست نکن برو همون پایین زندگی کن به فکر آینده‌تون باشین پول جمع کنین بهتر از اجاره نشینیه که جهیزیت همه خراب میشه تو مستاجری هی جا به جا بشی 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

معمولا بین خانواده همسر و خود ادم یه حساسیت هایی خواه نا خواه هست

نظر من دوری هست

حتی از خانواده خودم

شده یه خیابون اون ور تر

ولی خب

با شرایط الان جامعه و اوضاع گرونی

باید به همسرت هم حق داد

2740

اصلا نمیشه یک نسخه واحد پیچید.  خیلی بستگی به روحیات دوطرف داره. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2706