2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب نامنظم بچه ام ..پدرم درآمده از بی خوابی و خواب بدون آرامش و راحت ..حسرت به دل یه خواب راحتم تو ...

منم تو راهی دارم باید این وضع تورا بعداً تحمل کنم 😅

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

من دلم گرفته🥹

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2738
منم تو راهی دارم باید این وضع تورا بعداً تحمل کنم 😅

ان شاالله به سلامتی ... امیدوارم هیچ بچه ای مثل بچه من بد خواب و خواب نامنظم نداشته باشه ..بیشترین علت اش شوهر بیشعور هستش که برای ما ارزشی قایل نیست ...دو شب سر وقت می‌خوابیم شب سوم آقا بیداره و وو گند میزنه ‌.دیگه بیخیال منظم کردن خواب شدم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
باشوهرم دعوام شد اعصابم خرابه ازدستش خسته ام ازهمه چی

توسل کن به حضرت رقیه ۱۴صلوات بفرست

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
دکتر هفته پیش بهم گفت باید سقط کنم همش تو فکرم و ناراحت

توسل کن به حضرت عبی اصغر

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706