2733
2739
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8088 بازدید | 194 پست
دوست داره فقط می‌ترسه از دستت بده توام بهش حق بده برادرش مرده بعدش پدرش که ممکنه فک کنه از غمه برادر ...

من همه جوره درکش کردم تو اون سن کم از روزی که رفتم تو خونشون لباس بزرگ تا کوچیکشون شستم کارگر باغ داشتن پنجاه نفر غذا میپختم پدرش فوت شد زیر و بالای همشون کردم ولی چرا رفت زن صیغه کرد و جلو چشام درد داد بهم منم آدم بودم اونوقت گفت تو توی ختم بابام عاشق مردای فامیل شدی عشق میکردی ملت میومدن عروسیت بود نگاه به همه میکردی دلایل بی معنا که من روحمم خبر نداشت و مغزم خون ریزی میکرد با حرفاش

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
بهم میگه تو دوستم نداری آرزوت هست من بمیرم میگم اینطور نیست میگه میفهمم تو اگر دوستم داشتی من برات ز ...

ببین میفهمم سخته ها  وقتی مساورمیگه فقط طلاق وشمانمیتونی طلاق بگیری پس  حتی اگه دوسش نداری یه جوری براش اثبات کن دوسش داری بزارزندگی روواست راحتترکنه دخترتاچندوقت مگه آدم زنده‌ست که عذابش بدن   من اگه شوهرم همچین حرفایی میزد حتمایک عمرراحتی خودموتضمین میکردم زرنگ باش توهمچین موقعیتایی ازش امتیازبگیرخونه ای چیزی بنامت بزنه چون مهریه هم نداری فرداشوهرت طوریش بشه هیچکس پشتت نیست بگیرشوهرتوتومشتت  فعلا تنهاکست همین آدمه این شوهرت فرداطوریش بشه همون خونوادت فک نکنم بزارن به دل خودت ازدواج کنی  شوهرت میدن ب یکی بدترازین.ازالان بفکرآینده‌ت باش.حئیف شوهرالدنگ من یه ذره انعطاف نداره  ولی توفرصتشوداری سعی کن آیندتوتضمین کنی

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه جوره درکش کردم تو اون سن کم از روزی که رفتم تو خونشون لباس بزرگ تا کوچیکشون شستم کارگر باغ دا ...

ازش نپرسیدی چرا زن صیغه کرده؟وقتی میگه دوست دارم بگو پس چرا زن صیغه کردی؟خیلی سختی کشیدی ولی بهش یه فرصت دیگه بده بخاطر خودت 

من همه جوره درکش کردم تو اون سن کم از روزی که رفتم تو خونشون لباس بزرگ تا کوچیکشون شستم کارگر باغ دا ...

میدونی واسه چی زن صیغه کرده؟چون فک میکرده تو توسرنوشتش نبودی  خواسته ببینه اگه این اتفاقات نمیافتاد زندگی روچجوری تجربه میکرد  ووقتی ولش کرده یعنی دیده نه اون زندگی تحفه ای نبوده 

بخاطریکه خلإ های روانی شو پر کنه وسوالات ذهنشو جواب بده دست به همچین کاری زده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
ببین میفهمم سخته ها  وقتی مساورمیگه فقط طلاق وشمانمیتونی طلاق بگیری پس  حتی اگه دوسش نداری ...

باشه عزیزم تمام تلاشم میکنم که یک تغییری بدم تو این زندگی دلم میخواد کل زندگیم تاپیک بزنم حداقل دو سه نفر با تجربه راهنماییم کنند ولی اینجا همش مسخره میکنند خفت میدن سرکوفت میزنند توهین میکنند 

اگر کل زندگیم میدونستین شاید راهکار بهتری برام داشتین 

من مغز خودم قفله گاهی فکر میکنم از یک دنیای دیگه اومدم و همه چیز هنگ میشه برام 

قایمکی یه قرص اعصاب بخر بده بهش بخوره تو. اب قاطی کنی تلخم باش شربت ابلیمو کنی نمیفهمه

این چه حرفیه اصلا اینکارونکنی ها،خیلی شوهرشکاکی داری بدترش هم میکنی دیگه نمیشه جمعش کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازش نپرسیدی چرا زن صیغه کرده؟وقتی میگه دوست دارم بگو پس چرا زن صیغه کردی؟خیلی سختی کشیدی ولی بهش یه ...

زنه شد وکیلشون برای یک طلب حسابی افتاده بود پای شوهرم با مادرش تهدیدش کرده بودن به خانوادت میگیم آبروت می‌بریم اینم گرفتش وقتی من فهمیدم اینم اوایل خیلی سختش بود و در عذاب براش عادی شد گریه های من 

بهش گفتم منم میرم خیانت میکنم رفت زنه آورد خونه 

اینقدر جیغ زده بودم که چند روز بی هوش بیمارستان افتادم 

استارتر عزیز و نیلوفرانه حتماااااا مرحله ی اول برای ارامش خودتون و همسرتون و اتمام حجت با دل و قلب و منطقتون مشاوره برین و دست کم نگیرین مشاوره رو 

اینطور که پیداست هردو همسرانتون مشکل روحی روانی دارن که شاید به یه جلسه مشاور خیلی چیزا روشن و حل بشه 

مشاوره تلفنی هم هست 

یه مشاور کاربلد پیدا کنین هرچ زودتر 

یکی من اینستا میشناسنم مطبش تهرانه مشاوره تلفنی هم داره به نام استاد پرتواعلم تو اینستا هم بزنین میاره عالیه مشاوره های زوج‌درمانیش

2740
باشه عزیزم تمام تلاشم میکنم که یک تغییری بدم تو این زندگی دلم میخواد کل زندگیم تاپیک بزنم حداقل دو س ...

قشنگ میفهممت من خودم وقتی تحت فشارباشوهرم ازدواج کردم ورفتارای شوهرمودیدم انگارمَنگ بودم گیج بودم ازرفتارهاش  توبیحسی بودم کاری ازدستم برنمیومد فقط توخلسه بودم ومنگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگ میفهممت من خودم وقتی تحت فشارباشوهرم ازدواج کردم ورفتارای شوهرمودیدم انگارمَنگ بودم گیج بودم از ...

واقعا دختر بودن برای امثال ما داغ بزرگی هست 

کاش من که هفت تا برادر داشتم منم شده بودم پسر یا سقط شده بودم چقدر مادرم می‌گفت نذر کردم که تو خدا بهم بده آخر کار بهش داغ داد بجای بچه  

جیگر خون شدم تو این دنیا 

زنه شد وکیلشون برای یک طلب حسابی افتاده بود پای شوهرم با مادرش تهدیدش کرده بودن به خانوادت میگیم آبر ...

یعنی آوردش پیش توتوخونه ت جلوچشمت باهاش میخوابید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر عزیز و نیلوفرانه حتماااااا مرحله ی اول برای ارامش خودتون و همسرتون و اتمام حجت با دل و قلب و ...

ممنونم عزیزم چشم حتما  خودم اقدام کردم مشاورین متوجه شرایط من نیستند 

کاش می‌تونستم شوهرم راضی کنم حضوری بریم 

سخت نیاز دارم 

واقعا دختر بودن برای امثال ما داغ بزرگی هست  کاش من که هفت تا برادر داشتم منم شده بودم پسر یا ...

دقیقا دختربودن سخته وتاوان بزرگی داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی آوردش پیش توتوخونه ت جلوچشمت باهاش میخوابید؟

اره یکبار آوردش چون من بهش گفتم من بری بیرون بهت خیانت میکنم تو خبر هم نمیشی از زور دلم بود ولی اون زودتر اقدام کرد 

خیلی اتفاقات که مرورش جیگرم میسوزه یادم میاد 

2706