2737
2739
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8088 بازدید | 194 پست
می‌دونم خیلی دوستم داره ولی میگه تو میری میگم نمیرم گاهی تخریبم می‌کنه گاهی خودخوری می‌کنه گاهی میگه ...

قایمکی یه قرص اعصاب بخر بده بهش بخوره تو. اب قاطی کنی تلخم باش شربت ابلیمو کنی نمیفهمه

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
من جای که ندارم برم خونه خواهرش میرفتم یا سرکار برای خودم میگه نه حتی زنگ هم به کسی نزن منم خونه نشس ...

خونه نشستن خیلی سخته مجابش کن خونه نشینت نکنه ولی آروم آروم حساسش نکن بدترکنه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه اذیتت نمیکنه نمیزنتت زخم زبون نمیزنه پرخاش واذیت آزارجسمی نداره این خیلی خوبه.بخدا چشمم خیلی رو ...

بهم میگه تو دوستم نداری آرزوت هست من بمیرم میگم اینطور نیست میگه میفهمم تو اگر دوستم داشتی من برات زندگی می‌ساختم که انگشت به دهن بمونن 

هرروز بهم میگه تو دلت کیو دوست داری مگه 

رفتی بیرون از من بهتر دیدی 

سرم سوت می‌کشه 

تمام فکرش شده این که من دوستش ندارم 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
آره شوهرت آدم خیییلی خیییلی بدی نیست مثل شوهرمن.ازهمه مهمتراینکه واقعا دوستت داره خیلی تلاشهاواسه بد ...

ممنون عزیزم که بهم دلگرمی میدین فقط دعا کنید یک تحولی بشه یا نجات پیدا کنم برم 

یا این کمتر عذابم بده 

این روزا خیلی بهتر شده ولی من دیگه حالم خوب نیست 

2728
قایمکی یه قرص اعصاب بخر بده بهش بخوره تو. اب قاطی کنی تلخم باش شربت ابلیمو کنی نمیفهمه

تاثیرش چیه روانش آروم میشه 

یا چیزیش میشه 

بهم میگه تو دوستم نداری آرزوت هست من بمیرم میگم اینطور نیست میگه میفهمم تو اگر دوستم داشتی من برات ز ...

بهش بگو من دوس دارم زندگی برام مثل قبل بکنی اونموقع خوشبخت بودم من تو خوب باشی هیچوقت به جدایی هم فک نمیکنم حتی ا

ممنون عزیزم که بهم دلگرمی میدین فقط دعا کنید یک تحولی بشه یا نجات پیدا کنم برم  یا این کمتر عذ ...

سعی کن حالت خکب کنی چارت چیه خدات شکر کن باز گاهی خوب میشه 

2738
خونه نشستن خیلی سخته مجابش کن خونه نشینت نکنه ولی آروم آروم حساسش نکن بدترکنه

گفتم کمی به حرفش باشم ببینم چیزی تغییر می‌کنه انگار تغییر کرده و بهتر شده 

حالا نمی‌دونم چطوری متعادل رفتار کنم 

مغزم هنگ می‌کنه 

بهش بگو من دوس دارم زندگی برام مثل قبل بکنی اونموقع خوشبخت بودم من تو خوب باشی هیچوقت به جدایی هم فک ...

اینقدر دعواش میکنم و تحقیرش میکنم 

ولی مدتی هست سکوت کردم اوضاع داره بهتر میشه 

انگار دلم ازش صاف نمیشه 

من جای که ندارم برم خونه خواهرش میرفتم یا سرکار برای خودم میگه نه حتی زنگ هم به کسی نزن منم خونه نشس ...

یکم ب حرفاش گوش بدی ازت مطمئن شه آروم میشه میبینی که دیگه ازادت می‌زاره 

سعی کن حالت خکب کنی چارت چیه خدات شکر کن باز گاهی خوب میشه 

بخدا به درجه خودکشی رسیدم باز گفتم خدایا حمایتم کن 

نذار ناامید بشم باز توکل کردم به خودش و فعلا نه جایی میرم نه چیزی میگم نه سرش داد میزنم اوضاع بهتر شده

یکم ب حرفاش گوش بدی ازت مطمئن شه آروم میشه میبینی که دیگه ازادت می‌زاره 

شروع کردم این آخرین گزینه من هست برای نفس کشیدن 

تو این زندگی 

و انگار جواب داده وقتی هیچی نمیگم و سرم تو خونه به کاری گرمه یا فیلم میبینم غذا آماده هست همه جا مرتبه بال در میاره می‌ره کلی چی میخره میاد قرار مسافرت می‌ذاره عیدی منو برد چند روز مسافرت کلی برام خرید کرد 

ولی من خودم رد دادم ولی الان دارم آروم رفتار میکنم

بخدا به درجه خودکشی رسیدم باز گفتم خدایا حمایتم کن  نذار ناامید بشم باز توکل کردم به خودش و فع ...

دوست داره فقط می‌ترسه از دستت بده توام بهش حق بده برادرش مرده بعدش پدرش که ممکنه فک کنه از غمه برادرش مرده که همه اینا یه جوری ب توام مربوطه واقعا هرکس جای ایشون بود دیوونه میشدباز شوهرت خوب دووم اورده

شروع کردم این آخرین گزینه من هست برای نفس کشیدن  تو این زندگی  و انگار جواب داده وقتی هی ...

عزیزم ب اونم حق بده اونم کم سختی نکشیده باهاش مهربون باش اونو از خودت بدون ن یه غریبه معلومه که خیلی دوستت داره توام سعی کن آروم آروم دوسش داشته باشی بنظر من که مرد خوبیه اگه باهاش خوب باشی زندگیتون عالی میشه

2706