2737
2739
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8092 بازدید | 194 پست
چقدر خوب حرف میزنی مرسی خدا خیرت بده ولی باز تو دلم حسرت این میخورم چون دوسش دترم که کاش باهم میتونس ...

عزیزم میدونم تو دوسش داری میخوای باهاش یه زندگی خوب داشته باشی خیلی سخته رها کردنش ولی بخاطر خودت رهاش کن بخاطر ۱۰سال بعدت رهاش کن که حسرت نخوری که نگی کاش همون ۱۰سال پیش ولش میکردم من خودم دیدم آدم تنوع طلبو که هیچوقت از داشته خودش راضی نیس امروز اینو میخواد فردا اونو هرچقدم قسم آیه بخوره بازم همونه درس بشو نیس

پس الان در حال حاضر چطوری باهاش داری زندگی میکنی؟؟؟ خانوادت حمایتت نمیکنن واسه جدایی؟؟؟

شوهرم زن صیغه کرد مدتی بعد ولش کرد هر کار خلافی می‌کنه 

نه من خانوادم نمیتونن حمایتم کنند 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم عزیزم خدا خودش راهی برات بسازه که خودت فکرشو‌هم‌نمیکنی

توکلم بخداست ممنونم عزیزم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2731
شوهرم زن صیغه کرد مدتی بعد ولش کرد هر کار خلافی می‌کنه  نه من خانوادم نمیتونن حمایتم کنند  ...

لعنت بهش بیاد 

سنیم نداری عزیزم سعی کن حرفه ایی یاد بگیری براخودت درآمد داشته باشی و اینکه تا حالا مشاور رفتین؟؟؟ 

و ازش بپرس اگه منو مثه دخترت می‌دونی پس چرا اومدی گرفتی منولعنتی

لعنت بهش بیاد  سنیم نداری عزیزم سعی کن حرفه ایی یاد بگیری براخودت درآمد داشته باشی و اینکه تا ...

بالای ده ها حرفه یاد گرفتم با التماس نصف و نیمه نمیزاشت کار کنم شکاک هست همیشه بپام هست چکم می‌کنه می‌ترسه کسی نگاهم کنه یا با کسی در ارتباط باشم 

یکباره شروع می‌کنه گریه کردن که اگر از دستت بدم چی 

یک مدت خوبه باز دیوانه میشه 

نه طلاقم میده نه درست میشه نمیتونم درکش کنم 

اصلا مثل زنش باهام رفتار نمیکنه انگار من بچش هستم 

خیلی بهم درد و عذاب میده 

2740
عزیزم میدونم تو دوسش داری میخوای باهاش یه زندگی خوب داشته باشی خیلی سخته رها کردنش ولی بخاطر خودت ره ...

حتی از زندگی خودشم راصی نیس انقدر پر توقع هی از این شاخه به اون شاخه خوش میگه واقعا موندم چیکار کنم مریض شدم انگار نیاز به روانپزشک دارم انگاری  همش میگه از زندگی هی هدفی نداشتم تا الان از ابن ناراحتم گفتم میخوای از من جدا شی من مانع هدفاتم با من نمیتونی به هدف هات برسی 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
خدایا زندگیت چقد سخته،شوهرتو دوس داری؟

نه اصلا فقط دارم تحملش میکنم حتی صدای نفساش هم اذیتم می‌کنه هیچ وقت نمیتونم درکش کنم که اخلاقش چیه 

دستم نمیاد که دقیقا چطور شخصیتی داره 

متاسفانه در طایفه های ما هست ناموس حکم سنگینی داره  براشون ما طلاق نداریم اصلا از بچگی اسم بچه ...

,چه سرنوشتی داشتی تودختر،

ببین حکمت خدارو ناامیدنشو حتمایه راهی هست برات حتماخیلی جوونی  همه چی ک شوهروعشق نیست اگه کتکت نمیزنه یاخرجتومیده اجازه کارهم بهت میده سرتوگرم کن تاوقت مناسبش برسه صبرکن خداواست راهی میزاره ک فکرشم نمیکنی.چندسالته گلم؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی عزیزم ایشالا خدا بهت کمک کنه انگاری این آقا مشکل روح و روان دارن متاسفانه چه

فداتون‌ بشم ممنونم 

همه نوع دردی داره سادیسم داره مازوخیسم داره 

2706