2733
2739
عنوان

تف ب رشته حسابداری😐🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا😐😂 خسته ام خستهههه

من لیسانسمم گرفتم دوباره دارم اینا رو از اول میخونم واسه آزمون استخدامی 

خییییییلی دوسش دارم حسابداری خیلی شیرینه 

گاهی جاهاش سخته ها ولی وقتی میتونم یه مسئله رو حل کنم حس فیلسوف بودن میکنم 😂😂😂😂

دعا کن قبول بشم دیگه جون درس خوندن برا استخدامی ندارم 🫠

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
خیلی رو مخه . خودت رفتی تجربی و ب پزشکی و کادر درمان علاقه داشتی؟

اره دیقا خودِ خرم،گرچه رشته های هنری میخاستم ولی ن اعتماد ب نفس هنرشو داشتم ن اعتماد ب نفش گفتن خواسته ام

2731
میدونی ی چیزی ک اعصابمو خورد کرد یکی بود با لیسانس حسابداری گفت من بیکارم ، رشته ات بیکاریه و بیخوده ...

اصلا

تنها رشته ایه که اگه واقعا بهش علاقه داشته باشی بیکاری توش مفهوم نداره

احتمالا اون از انسانی رفته حسابداری

اکثرا اینا چون از پایه آموزش ندیدن واسشون سخت میشه 

تو کارم موفق نمیشن

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
من لیسانسمم گرفتم دوباره دارم اینا رو از اول میخونم واسه آزمون استخدامی  خییییییلی دوسش دارم ح ...

مگ اموزش و پرورش حسابداری میگیره؟ قبول میشی من مطمئنم 

ارهههه خیلی حس فیلسوف بهمون دست میده 😂😂😐 اصلا مغزم درد میگیره ‌. ی بارم ماشین حسابو زدم تو دیوار خورد شد.  همیشه سرکلاس گل گاوزبون میبرم😂🥲

نه ولی دست کمی از تجربی نداره . من نمیدونم چرا ملاک درسخونا شده تجربی تجربی ! :/

چون واقعا سخته فکر میکنی ریاضی هم از تجربی سخت تره درسته رشته شما هم‌سختی خودش رو داره ولی با پای ریاضی و تجربی نمیرسه واقعا

2738

من یه فصل ریاضیو تموم نکردم خب ولی قبلا خوندمش برم بخوابم تا بکوب تا شش بخونم؟کدومش بهتره؟میتونم بیدار بمونم مشکلی از این بابت نیست ولی این پردازش اطلاعات مغزی موقع خواب میگن واقعا اثر داره؟ترخدا یکی راهنماییم کنه

ربط نداره از هر مدرسه خیلی بترکونه پنج ددرصدشون پزشکی میارن نیستم خرخون متاسفانه

همینکه تونستی نمونه قبول بشی ینی خرخون بودی و ی ازمون و فیلتری رو رد کردی تا نمونه قبول شدی

2706