2737
2734
عنوان

خدایا این تب چرا قطع نمیشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 57 پست
آره زمستون هی سرما خورد وهی انتی نوشت دکترش به این دکترم گفتم که این چرا سیستم ایمنیش ضعیفه گفت حتما ...

زمستون اکثرا ویروسیه

ویروس نیاز به انتی بیوتیک نداره اصلا

خودش خوب میشه دورش بگذره

وقتی انتی زیاد میدین

بدن بچه به دارو مقاوم میشه

و دارو روش تاثیر نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیم ساعت پیش بیدارش کردم استامینوفنشو دادم و پاشویه میکنم فعلا که تبش اومده پایین شکر خدا ولی مثلا ی ...

نمیخوام بترسونم

فقط میخوام اگاه باشی

بهتر از ندونسته

وقتی با دارو میاد ‌پایین و باز میره بالا

اونم خیلی بالا

ینی فقط با دارو سرکوب کردی برای چن ساعت

ولی چون ریشه یا همون علت هست خوب نمیشه

زمستون اکثرا ویروسیه ویروس نیاز به انتی بیوتیک نداره اصلا خودش خوب میشه دورش بگذره وقتی انتی ز ...

شوهرمم همینو میگه ولی من هر بار بردم دکتر آنتی بیوتیک داده یا سینوساش عفونت داشته یا گلوش حالا من همیشه میپوشونمشا 

2731

ثانیه ای ازش غافل نشو

مدام چک کن

اگه مثلا ۳۷ هم شد

تایم دارو نیست

ولی پارچه خیس (اب ولرم) رو شکم و رون و پیشونی باشه همینجوری

خوابت نبره ها

با شوهرت هماهنگ باش اگه خوابت میاد اون بیدار باشه

چون تب یهو میره بالا

خدای نکرده تشنج نکنه بچه

نمیخوام بترسونم فقط میخوام اگاه باشی بهتر از ندونسته وقتی با دارو میاد ‌پایین و باز میره ...

ممنون عزیزم واقعا حرفات خیلی کمک کننده بود درسته دلشوره گرفتم ولی باز پیگیر تر شدم کاش یکی بود به این شوهرمن این چیزا رو میگفت باور کن شب به زور بردمش بیمارستان ودکتر وسرم زدم براش وگرنه میگه ول کن هیچی نیس غذا نخورده براهمون اسهال میره 😑😑فردا هم باید زورش کنم ببرمش دکتر همیشه همین بساطه 

شوهرمم همینو میگه ولی من هر بار بردم دکتر آنتی بیوتیک داده یا سینوساش عفونت داشته یا گلوش حالا من هم ...

دکتری که انتی زیاد مینویسه ازش دوری کنید!

بچه رو میبندن به انتی 

حالا جایی واقعا نیاز باشه

دیگه بدن جواب نمیده

هی باید قوی تر کنن

گوارش بچه

تمون سیستمش بهم میریزه

دستگاه بخور روشن کنین

اگه ندارین یه قابلمه اب روی گاز

بخار کنه

دمای خونه رو بیار پایین

سر نباشه البته

کامل بختش کن جز یه شورت

مداممم تنشویه فقط پارچه خیس سرد نباشه

ثانیه ای ازش غافل نشو مدام چک کن اگه مثلا ۳۷ هم شد تایم دارو نیست ولی پارچه خیس (اب ولرم) رو شکم ...

فدات شم عزیزم خیلی ممنون که به فکر بودی وراهنماییم کردی نه نشستم بالا سرش دارم پاشویه میکنم نمیخوابم 

2738
ممنون عزیزم واقعا حرفات خیلی کمک کننده بود درسته دلشوره گرفتم ولی باز پیگیر تر شدم کاش یکی بود به ای ...

اگه اسهالم هست که خیلی بیشتر باید مراقب باشی

تب که داره

اسهالم باشه

تموم اب بدنش رفته

مایعات زیاد

او ار اس( حالت محلول اماده ش هم هست)

حتما بهش بده

هندونه