2733
2734
عنوان

خدایا این تب چرا قطع نمیشه😭😭😭😭

330 بازدید | 57 پست

توروخدا برا بچم دعا کنین دو روزه همش تب داره برده بودیم سرم بزنیم تازه برگشتیم خونه باز تبسو گرفتم ۳۸.۵ هس😭😭😭ایبو پروفن هم دادم شیاف هم برداشتم دیگه چه خاکی توسرم بریزم آخه چرا پس این تب قطع نمیشه 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اَللّهُمِّ اِرْحُمْ جِلْدیَ الرِّقیقَ وَ عَظْمِیَ الدِّقیقَ و اَعُوذُ بِکَ مِنْ فَوَرِهِ الْحَریق

یا اُمَّ ملدم اَیْنَ کُنْتَ آمَنْتُ بِاللّهِ فَلا تَأکُلی اللْحْمَ وَ لا تَشْرَبی الدِّمَ

وَ لا تَفُوریِ مِنَ الْغَمِّ  وَ انْنَقلی اِلی مَن یَزْعَمُ

اَنَّ مَعَ اللهِ اِلٰهاً اٰخَرَ فَاِنّی اَشْهَدُ اَنْ لا اِلٰهَ الاَّ اللهُ

وَحْدَهُ لا شَریکَ لَهُ و اشْهَدُ اَنَّ محمداً عَبدُهُ و رَسولُهُ.

_ بر یک ظرف آب 41 بار سوره حمد را بخوانید و به فرد تب دار بدهید؛ تب او از بین می رود.

_ اگر دچار تب شدید، دکمه‌ های پیراهنتان را باز کنید و سرتان را داخل یقه پیراهن ببرید و اذان و اقامه بگویید و بعد از آن 7 بار سوره حمد را بخوانید.

در روایت معتبر وارد شده است که حضرت محمد (ص) را تب شدیدی عارض شد، جبرئیل آمد و این دعا را بر آن حضرت خواند، در ساعت تب از بین رفت: «بِسْمِ اللَّهِ اَرْقیکَ، بِسمِ اللَّهِ اَشْفِیکَ، بِسْمِ اللَّهِ مِنْ کُلّ داءٍ یُغنیکَ، بِسْم اللَّهِ وَ اللَّهُ شافیک، بِسْمِ اللَّه خُذْها فَتَهْنِئُکَ، بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ فَلا اُقْسِمُ بِمَواقِعِ النُّجُومِ لتَبْرَانَ بِاِذْنِ اللَّهِ».

در روایت دیگر منقول است: شخصی به آن حضرت شکایت کرد، که تبش بسیار به طول انجامیده است. فرمود: آیت الکرسی را در ظرفی بنویس و به آب حل کن و بخور.

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم
چند وقتشه؟ تبی که قطع نشه از عفونت‌

۴ سالشه دیروز بردم دکتر گفت ویروسیه دارو داده وسرم هم نوشته بود گفت بدتر شد بزن که امشب بردیم زدیم اسهال شدید هم داره استفراغم داره که آمپول میزنیم دو روزه کمتر شده 😭پس باید فردا ببرم دکتر خودش ازمایش بده 

در بعضی از کتب معتبره منقول است: برای تب این دعا را بنویسد و بر بازوی راست بندد، سوره حمد را تا آخر بنویسد و بعد از آن بنویسد: «بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ اَعُوذُ بِکَلِماتِ اللَّهِ التّآمّاتِ کُلِّها الَّتِی لا یُجاوِزُهُنَّ بِرٌّ وَ لا فاجِرٌ مِنْ شَرِّ ما خَلَفَ وَ ذَرَاَ وَ بَرَاَ وَ مِنْ شَرِّ الهآمَّهِ وَ السّآمَّهِ وَالحآمَّهِ وَ اللّآمَهِ وَ مِنْ شَرِّ طَوارِقِ اللَّیْلِ وَ النَّهارِ وَ مِنْ شَرِّ فُسّاقِ العَرَبِ وَ العَجَمِ وَ مِنْ شَرِّ فَسَقَهِ الجِنِّ وَ الاِنْسِ وَ مِنْ شَرِّ الشَّیْطانِ وَشَرَکِهِ وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ ذِی شَرٍّ وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ دآبَّهٍ هُو آخِذٌ بِناصِیَتِها اِنَّ رَبِّی عَلی صِراطٍ مُسْتَقِیمٍ، رَبَّنا عَلَیْکَ تَوَکَّلْنا وَ اِلَیْکَ اَنَبْنا وَ اِلَیْکَ المَصیرُ، یا نارُ کُونِی بَرْداً وَ سَلاماً عَلی اِبْراهِیمَ وَ اَرادُوا بِهِ کَیْداً فَجَعَلْناهُمُ الاَخْسَرِینَ بَرْداً وَ سَلاماً عَلی فُلانِ ابْنِ فُلانَهَ» نام بیمار و مادرش نوشته، «رَبَّنا لا تُؤاخِذْنا اِنْ نَسِیْنا او اَخْطَأْنا رَبَّنا وَ لا تَحْمِلْ عَلَیْنا اِصْراً کَما حَمَلْتَهُ عَلَی الَّذِینَ مِنْ قَبْلِنا، رَبَّنا وَ لا تُحَمِّلْنا ما لا طاقَهَ لَنا بِهِ وَاعْفُ عَنّا وَاغْفِرْ لَنا وَارْحَمْنا اَنْتَ مَوْلانا فَانْصُرْنا عَلَی القَوْمِ الکافِرِینَ حَسْبِیَ اللَّهُ لا اِلهَ اِلّا هُو فَاتَّخِذْهُ وَکِیلاً وَتَوَکَّلْ عَلَی الحَیِّ الَّذِی لایَمُوتُ وَسَبِّحْ بِحَمْدِهِ وَ کَفی بِهِ بِذُنُوبِ عِبادِهِ خَبِیراً بَصِیراً، لا اِلهَ اِلَّا اللَّهُ وَحْدَهُ لا شَرِیکَ لَهُ صَدَقَ وَعْدَهُ وَنَصَرَ عَبْدَهُ وَ هَزَمَ الاَحْزابَ وَحْدَهُ ما شآءَ اللَّهُ لا قُوَّهَ اِلّا بِاللَّهِ کَتَبَ اللَّهُ لَاَغْلِبَنَّ اَنَا وَ رُسُلِی اِنَّ اللَّهَ قَوِیٌّ عَزِیزٌ اِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبُونَ وَ مَنْ یَعْتَصِمْ بِاللَّهِ فَقَدْ هُدِیَ اِلی صِراطٍ مُسْتَقیمٍ» وَ صَلَّی اللَّهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطّاهِرِینَ».

از برای تب ربع منقول است: این را بنویسند و بر او ببندند: «یا نارُ کُونی بَرْداً وَسَلاماً عَلی اِبراهیمَ» [انبیاء / آیه 69].

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم

اَلْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعالَمِینَ

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ

إِیِّاکَ نَعْبُدُ وَإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ

اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِیمَ

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَلاَ الضَّآلِّینَ (سوره حمد)

قُلْنَا یَانَارُ کُونِی بَرْداً وَسَلاَماً عَلَی‏ إِبْرَاهِیمَ ج وَأَرَادُوا بِهِ کَیْداً فَجَعَلْنَاهُمُ الْأَخْسَرِینَ ( سوره انبیاء، آیات 69 و 70)

کُونِی بَرْداً وَسَلاَماً عَلَی‏ فلان بن فلان

2706