2733
2734
عنوان

شما هم ؟

99 بازدید | 5 پست

شماهم وقتی به آخر زندگی فکر می کنید دنیا تو نظرتون بی ارزش میشه؟

واقعا که چقدر زندگی بی ارزشه،تهش که مرگه،ولی کاش از اولشم نبودیم،به نظرتون هدف خدا چیه؟خب اصن خدا چرا این دنیا رو افرید،ماهارو افرید؟خب مابه سعادت هم برسیم،خدا هدفش چیه؟

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  هدف اصلی آزمایش است

خب چرا آزمایش است؟که چه بشود؟باتشکر😑

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
2728
خب چرا آزمایش است؟که چه بشود؟باتشکر😑

ببینید 

یک نوع غربالگری است 

انسان اشرف مخلوقاتِ، پس باید برای اثبات خودش تلاش کند

دارای عقل، قدرت تفکر و اندیشه 

درک یک سری مسائل رو به صورت تجربی یا آموختن 

و یا استفاده از تجربه دیگران بدست بیاورد 

این پروسه هست که انسان‌ها را از یکدیگر متمایز می سازد