2737
2739
عنوان

خیانت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 109 پست
دمت گرم کاری که گفتمو بکن خودتو هم خلاص کن لیاقتتو نداره حیف میشی گل همینکه مثل زنای دیگه نیومدی ...

دلم بحال مامان بابام میسوزه نمیدونی مامانم چقدر غصه خورد وقتی ک رفتم بهش ماجرای اولین باریو گفتم فقط مامان بابام پشتم بودن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله خدا کنه ک‌نباشه من تحملشو ندارم خورد میشم😭😭

خیال میکنی اتفاقا وقتی پیش میاد قوی تر از قبل میشی اولش میشینی گریه کردن ولی از ی جا ب بعد پا میشی و رو پای خودت وایمیسی

2728
بابا همین بالا نوشتم قوی و دمت گرم 😂 بزار یه دقه بگذره... 

من ۱۷ سالم بود ک این جوری شد ولی جمع کردم خودمو اطرافیان این اتفاق براشون افتاد یه سال نتونستن خودشونو جنع کنن ولی من سر یک ماه حتی ب ظاهر شدم همون ادم ثابق

دلم بحال مامان بابام میسوزه نمیدونی مامانم چقدر غصه خورد وقتی ک رفتم بهش ماجرای اولین باریو گفتم فقط ...

ببین دلت به حال هیچکی نمیخواد بسوزه..

پیشرفت کن یه کاری راه بنداز

بابا طرف تو خونش شیرینی درست میکنه میفروشه، از هیچکس کمتر که نیستی ک

برو کار کن خودتو جمع و جور کن به خودت برس. دارم میگم مشکل از تو نیست 

خدا لعنت کنه این آدمایی رو که احساس

ناکافی بودن میدن به بقیه

ولی خب چون دفعه اولش نیست و یکم حضمش میتونی بکنی دارم بهت میگم ایندفعه کوتاه نیا و ادبش کن

2740
ببین دلت به حال هیچکی نمیخواد بسوزه.. پیشرفت کن یه کاری راه بنداز بابا طرف تو خونش شیرینی درست میک ...

من هنوز مطمعن نیستم ولی اگ مطمعن بشم دیگه تمومه هرچی ساختم بسه

من ۱۷ سالم بود ک این جوری شد ولی جمع کردم خودمو اطرافیان این اتفاق براشون افتاد یه سال نتونستن خودشو ...

خب آفرین پس ننویس شکستمو و فلان...

از خودت یه آدمی بساز که نشناسنت

عددی نیستن اینا که بخوان زمین بزن تورو

حق جفتشونو بزار کف دستشون 

چه اون زنه چه شوهرت

اصلا تعقیبش کن

به هر قیمتی که شده وقتی خوابه گوشیشو باز کن و دهنشو سرویس کن

خب آفرین پس ننویس شکستمو و فلان... از خودت یه آدمی بساز که نشناسنت عددی نیستن اینا که بخوان زمین ب ...

نمیدونم تاحالا تجربه داشتی یا ن ولی خیانت واقعا ی زن و از بیخ و بن میشکنه خدا کنه اگر تجربه نداری هیچ وقت دیگم تجربه نکنی

اصن من دارم میگم کسی که یبار خیانت کرد و باید فاتحه شو خوند کجای کاری من فقط میگم ادبش کن چون هنوز ...

چند وقت پیشم خواب بد دیدم کلا هر بلایی میخواد سرم بیاد قبلش خواب میبینم خیانت قبلی خواب دیدم دندونم افتاد این یکیم خواب دیدم دندونم لق شده

نمیدونم تاحالا تجربه داشتی یا ن ولی خیانت واقعا ی زن و از بیخ و بن میشکنه خدا کنه اگر تجربه نداری هی ...

من خودم خیلی خرد شدم الانم خرد شیشه ام

و آدمای دورمو محدود کردم.

تو ممنون پدر و مادرتی ولی مدیونشون نیستی

زندگی خودتو بساز و حقتو از این دنیا بگیر

2706