2733
2739
عنوان

خیانت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 109 پست
اسی اون خانوم فقط مخاطبینش عکس پروفشو میبینن خودش تو تنظیمات گوشی زده مخاطبین تو جز مخاطبین نیستی بر ...

بدتر کردی ک😂😂😐ینی شماره شوهرش و داره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
از خودش بپرسی بهتر نیست؟ به هرحال از لحنش و حرفاش میشه متوجه شد که راست میگه یا دروغ

والا نمیدونم میترسم یه کاری کنه اخر من مقصر شم میخوام منتظر بمونم بیدار شه بهش بگم جلوم زنگش بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغل همسرت چیع،؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
2728
بد به دلت راه نده. بنظر من شاید کاری باشه. اشتباه نکن زندگی خودتو زهر نکن واس خودت

چون قبلا هم شده بار اولش نیست خواهر بعدش من دیگ برام مهم نی فوقش طلاق میگیرم میرم و دل ننم

والا نمیدونم میترسم یه کاری کنه اخر من مقصر شم میخوام منتظر بمونم بیدار شه بهش بگم جلوم زنگش بزنه

نه نگو بهش یکم زیرنظرش بگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چون قبلا هم شده بار اولش نیست خواهر بعدش من دیگ برام مهم نی فوقش طلاق میگیرم میرم و دل ننم

خواهر نیستم🥺

متاسفانه چی بگم. اگه بچه داری بچسب به زندگیت اگه ن ک آزادی هر تصمیمی بگیری

گل من شوهر من لوله کشه اخه مگ میشه همکار خانوم

خیادت بد دردیه من کشیدم همه جور تحمل کردم ولی خیانت کرد یه لحظه نموندم اومدم خونه بابام گفتم فقط طلاق ،هنو باور نداره جداشدم غلط کردن افتاد نبخشیدم ،چون با چشام دیدم چقدر زجر کشیدم

2706