2737
2739

سلام عزیزانم اول فروردین با نامزدم که بهندیگه محرم هستیم عقد موقت و ب دلایلی هنوز عقد داعم نگردیم رابطه داشتیم با رعایت کامل و حتی رابط از جلو نبود

بعداز اون من پریودی فروردین ماهم رو ۱۳بدر شدم

اما الان جدیدن شکمم بزرگترشده و نبض میزنه یعنی باردارم؟ و حالت تهوع خفیف دارم 

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
نه

عزیزم شما دوهفته اول بارداری چ علایمی داشتین؟

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما دوهفته اول بارداری چ علایمی داشتین؟

علایم پریودی 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2728
علایم پریودی 

خب منم علایم پریودی دارم اما خفیف

خب منم علایم پریودی دارم اما خفیف

شما پریود شدی یعنی باردار نیستی 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2740

باردار نیستی

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
میخواد پریودیت بیاد نگران نباش باردار شدن همینجور الکی نیست

عزیزم من حدود یکهفته بعداز رابط پریود شدم ممکنه لقاح تشکیل شده باشه؟🥺🥺🥲🥲

باردار نیستی

عزیزم من حدود یکهفته بعداز رابط پریود شدم ممکنه لقاح تشکیل شده باشه؟🥺🥺🥲🥲خیلی میترسم اصلا شرایط بارداری ندارم

عزیزم من حدود یکهفته بعداز رابط پریود شدم ممکنه لقاح تشکیل شده باشه؟🥺🥺🥲🥲

گلم نه 

خیلی نگرانی ی بیبی چک مدیکور بخر حامله نیستی بارداری دخول میخواد با ریختن تو واژن اینجوریام که فکر کنی نیست

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
عزیزم من حدود یکهفته بعداز رابط پریود شدم ممکنه لقاح تشکیل شده باشه؟🥺🥺🥲🥲خیلی میترسم اصلا شرایط ب ...

نه گلم چون پریود شدی باردار نیستی،الانم میخوای پریود بشی چون فصل عوض شده احتمالا بدنت واکنش نشون داده

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
2706