2733
2734
عنوان

روحم خسته است دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خمیسه دلم میخایت تو زندگی یه دوستی داشتم بااش میرفتم میگشتم 

من یدونه دوست داشتم از دار دنیا الان سهمم شده دیدن آستوریاش با دوستای جدیدش🥲

متوجه شدم هیچ دوستی بهتر از مادر نیست 

چقدر بهم میگفت مهسا انقدر رفیق بازی نکن گوش نکردم تا آخرش ضربشو خوردم 

الان حتی نامزدمم شهر خودمونه ازم دوره ۵ ساعت

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
من یدونه دوست داشتم از دار دنیا الان سهمم شده دیدن آستوریاش با دوستای جدیدش🥲 متوجه شدم هیچ دوستی ب ...

مادرم که‌تعادل روحی نداره اونکه به کنار 

اما هیچ‌موقع دوستی نداشتم باهاش یه پارکی سینمایی برم اصلا تجربه رفتن‌به ایجور جاهارو با دوستام ندارم

چون زیاد کسی باهام دوست‌نمیشه در حالی که برونگرا هستم‌

مادرم که‌تعادل روحی نداره اونکه به کنار  اما هیچ‌موقع دوستی نداشتم باهاش یه پارکی سینمایی برم ...

نگران نباش من دوست مجازیت🥹♥️😍

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2738
منم هیچ موقع دوستی نداشتم‌که باهاش برم بگردم 

من بخاطر اون که حسود بود با همه قط ارتباط کردم حالا میبینم چقدر تنهام واقعا 

هر وقت دوس داشتم کلاس هنری برم میگفت برا چیته تو بلد نیستی تو تنبلی تو فلانی اعتماد بنفسنو میشکست 

بعد ی داداش داره ده ساله پشت کنکور هست هر سال هم ۳۰ تومن خرج میکنه فقط برا کلاساش که یعنی پزشکی قبول بشه 

عزیز دلم  یعنی میگی از دوست هیچ خیری به ادم‌‌نمیرسه?

نمیگم هیچ خیری به آدم نمیرسه

دوستی و رفاقت خوبه خیلیم خوبه ولی زیادیش ک درگیرش بشی خوب نیست🥺🤗