2737
2734

وای هی بوق میزد میگف سوارشو

ولکن نبودا

من بدحجاب نیستم اونروز یه مانتوعه بلند مشکی از زانو به پایین با مقنعه سرم بود بیحجابم نبودم بگم ریختم بیرون افتاده دنبالم بعد تو ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس بودم دم ظهری میترسیدم سوار تاکسی شم اینم هی میرف میومد بزور میگف سوارشو خیلی بد نگاه میکرد

یه پسر تقریبا ۲۸ ساله اینا اومدمحکم زد رو سقف ماشینش گفت اشتهاتم خوبه دنبال دختر جوون خوشگل میگردی اون پیرمردم گاز داد رف

حالا من موندم پسره مسخرم کرد یا ازم دفاع کرد:|

ولی بنظر خودم که مسخرم کرد چون چهرم خیلی بدترکیبه بی شوخی

چون من اصلاااا خوشگل نیستم و از معمولی ام کمترم و اکثر جاهایی که میرم همینجور زل میزنن به صورتم مخصوصا پسرا و مردا و منم با خودم میگم ببین چقد زشتی که اینجور نگاهت میکنن

پسره ازت دفاع کرده بنده ی خدا 

تیپ من و شما پیرمردانه پسنده فک کنم😂😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواسته استرست کم بشه و آروم بشی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738