2733
2739
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
شوهر من پول میزنه به کارت خودم چون زیاد کارت گم میکنم

شوهرمن خودش کارت زیاد گم‌میکنه 

ولی کارتی که میده دست من نباشه دنیا رو به آخر میرسونه 

منم گم نمیکنم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم هس  باورت میشه منم جرات ندارم پس انداز کنم‌ ولی میگم مثلا دوس دارم از خودم پول داشته باش ...

متاسفانه ما خانم تا متاهل میشیم خودمون رو فراموش می‌کنیم منم مثل شما بودم تازه یک ماهی بود داشتم تو زندگیم تغییر ایجاد میکردم و حسابی به خودم می‌رسیدم خدایی همسرمم کیف می‌کرد و بخدا تو همون یک ماه جایگاهم پیش همسرم تغییر کرده بود و من ملکه میدونست!!!!   حتی دخترم میگفت مامان لذت میبرم میبینم به خودت داری میرسی و میری پاکسازی پوست و.‌‌‌.... ولی افتادم تو یه چالش بزرگ و الان درگیر دکتر و بیمارستان و...... دوباره شدم همون آدم قبلی!

قدر خودت و لحظاتت بدون 

متاسفانه ما خانم تا متاهل میشیم خودمون رو فراموش می‌کنیم منم مثل شما بودم تازه یک ماهی بود داشتم تو ...

ایاشلا دوباره بیوفتی رو روال 

من تنبلم خداییش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

والا خوشی زده دلتون .شوهرای مردم همین خرج خوبم واسه زن نمیکنن تاحالا یه بارم نگفته کارت منو ببر اصلا خرجی نمیده جز خوردو خوراک 

پس اندازت بکن طلا بگو طلا بخر طلا از هزارتا حساب پر پول بهتر

ن برا خودم  میگن همه زنا پس انداز دارن  تنها کسی که نداره منم

اصلا هم اینطور نیست که همه پس انداز داشته باشن. بهترین پس انداز را داری یعنی یک همسر مدیر و مدبر که میدونه چیکار میکنه.

اونی نیاز هب پس انداز داره که همسرش مدیر و مدبر نیست و ولخرج یا اینکه به همسرش اعتماد نداره.

اگه اعتماد داری به همسرت به پس انداز فکر هم نکن و در لحظه زندگی و خرج کن

اصلا هم اینطور نیست که همه پس انداز داشته باشن. بهترین پس انداز را داری یعنی یک همسر مدیر و مدبر که ...

میگم شاید دو صباح دیگه مثلا برم قهر یه هزارتومنی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اونو که هنو منتظرم بزنه به نامم  ببین پول میده ولی بابت پس انداز و اینا نمیده  برا ...

یجوری گفتی پس انداز ندارم دلم برات سوخت

خب خونه ی ک بنامت کرد رو بده اجاره اونوقت اجارهاشو برای خودت پس انداز کن

2738
اوه نه اینجوری نیس  همه زندگی دست خودشه  من میگم لاب لاش برا خودم پس انداز کنم  یا ...

این خیلی بده 

چرا باید مخفی‌کاری داشته باشی...

هر کی داره بهت این نوع تفکر رو القا میکنه ۱۰۰ درصد دشمنته یا بهت حسودی میکنه یا خودش هم ارتباط درستی با همسرش نداره

زنی که شوهرش سخت پول میده و به عسر و حرج میوفته داستانش فرق داره با شمایی که همه چیز رو برات فراهم میکنه 

اینو شما بدون یک ریال از پول همسرت رو که تاکید کرده برای چه کاری باید خرج کنی صرف کار دیگه ای بکنی یا به صورت مخفیانه برای کاری جز چیزی که بهت گفته پس انداز کنی کار حرامی انجام دادی. 

من به همسرم گفتم ماهانه یه پولی بهم بده خودم مخارجم رو مثل لباس و ارایشگاه و باشگاه و موبایل مدیریت میکنم...اگر تونستم پس انداز هم میکنم ... یعنی بهش اطلاع دادم چه کاری با پول میخوام بکنم... گفتم من دوست دارم پول دستم باشه یکی ازم صد تومن قرض خواست بتونم بدم خجالت نکشم بگو با دوستم برم کافی شاپ بتونم مهمون کنم... حس استقلال بهم میده یا دوست دارم میرم خونه مامانم از پول کم خودم یه گل یا جوراب بخرم...بهش بگو به زنت اعتماد ب نفس بده... و قشنگ باهاش صحبت کردم و الان ماهانه بهم پول میده گاهی تموم میشه گاهی یه ذره پس انداز میکنم... 

باهاش صحبت کن 

یجوری گفتی پس انداز ندارم دلم برات سوخت خب خونه ی ک بنامت کرد رو بده اجاره اونوقت اجارهاشو برای خود ...

نزده که 

شاید بزنه که اونم معلوم نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این خیلی بده  چرا باید مخفی‌کاری داشته باشی... هر کی داره بهت این نوع تفکر رو القا میکنه ۱۰۰ ...

منم همینو میخوام 

دوس دارم بتونم خودم خرج کنم چشمم به دست اون نباشه مدام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم شاید دو صباح دیگه مثلا برم قهر یه هزارتومنی ندارم

واقعا چرا باید ب قهر فکر کنی عزیزم؟ 

بعضی زن ها خودشون شوهرشون رو خراب میکنن.

مادری که بهت میگه پول جمع کن شوهرت نفهمه همون مادر وقتی دعواتون بشه بری قهر خونش اگر واقعا دلسوزت باشه باید مخارجت رو تامین کند نه اینکه تو سرت بزنه چرا از شوهرت نکندی 

حالا من با شوهرم دعوام میشه و یکی دوبار ک رفتم قهر پولای حسابمون براش کارت ب کارت میکنم موبایلم نمی برم منت سرم نباشه🤣 

عزیزم زندگی ات رو خراب نکن همین

منم همینو میخوام  دوس دارم بتونم خودم خرج کنم چشمم به دست اون نباشه مدام

خب مثل من باهاش صحبت کن آگاهش کن برای چی مخفی کاری اخه...؟ فقط بدبینش میکنی.

اگر قبول نکرد گیر نده بذار کم کم تو ذهنش حرفات بشینه درست میشه... حیف زندگیت سفت و سخت بچسب ک موقع جنگ و دعوا و قهر و طلاق همه کسایی ک الان شیرت میکنن پشتت رو خالی میکنن

واقعا چرا باید ب قهر فکر کنی عزیزم؟  بعضی زن ها خودشون شوهرشون رو خراب میکنن. مادری که بهت می ...

نه مامانم از رو دلسوزی میگه 

خب قطعا مشکلاتی هس که به قهر فکر میکنم 

و نمیتونم رو مامانم حساب کنم خودش گرفتاره 

1
5
10
15
20
25
30
35