2733
2734
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
راستی اگه دیگران گفتن چرا پس اتداز نداری بگو مگه زن دیگه ای داره ازش پول قایم  کنم ؟

ببین بقیه تا دلت بخواد دارن پس انداز 

مثلا خاله های شوهرم میرن بیرون یهو میبینی کلی خرید کردن برا مامانشون و...

من یه هزاری خرج کنم شوهرم متوجه میشه 

این ازارم‌میده 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای دقیقا مثل منی همه بهم میگن چرا پول نداری  واسه چی جمع کنیم چون هر وقت بخوایم بهمون پول مید ...

من مشکل زیاد دارم‌

گاهی میگم اگه دو روز برم قهر 

خرج خودمم ندارم که بدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین بقیه تا دلت بخواد دارن پس انداز  مثلا خاله های شوهرم میرن بیرون یهو میبینی کلی خرید کردن ...

چقد منی ولی من بیخیال شدم و عیب شوهرمو پذیرفتم دیگه ؛شمام جلو شون نگو شوهرم نمیده وفلان تف سربالاس 

نقدی بهت نمیده حالا من یه مقداری نقد جمع کردم     قهررفتی از خونه بابات بگیر

هس پول ولی دست نمیزنم مگه واجب باشه بردارم 

نمیده زیاد. چیزی بخوام کارتشو میده

نه اوضاع خونه مامانم جالب نیس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چقد منی ولی من بیخیال شدم و عیب شوهرمو پذیرفتم دیگه ؛شمام جلو شون نگو شوهرم نمیده وفلان تف سربالاس&n ...

نه نمیگم 

فامیلای شوهرم که نمیگن پس انداز کن‌

مامانم و خاله هام میگن بذار همیشه ته جیبت پول باشه بی دغدغه حرج کنز 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هس پول ولی دست نمیزنم مگه واجب باشه بردارم  نمیده زیاد. چیزی بخوام کارتشو میده نه اوضاع خو ...

هی قهرنرو  چند بار کارتشو گم کن کارت خودتو بهت بده

خسته میشه هی بره بانک کارت جدید بگیره  

به حکمتش دل بسپار(خدا)
هی قهرنرو   چند بار کارتشو گم کن کارت خودتو بهت بده خسته میشه هی بره بانک کارت جدید بگیره &nb ...

وای نه 

بساطی میشه کارتشو گم کنه 

دیگه بهش کارت نمیدن از بس گم‌میکنه 

نمیره بگیره داستان داریم مدتها 

کارت منو الکی انداخته تو دستش که لازمش داره .پسش نمیده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی شکاکم هس زیاد بیرون‌نمیرم  یا مشتاق بیرون رفتن خودمو نشون نمیدم باز حساس میشه  نم ...

خیلی زندگی رو سخت نگیر، اگه شکاک باشه با پس انداز شما بدتر هم میشه و میگه آیا چه خبرا هست که این مدام پول جمع میکنه!!! کم کم خودت علاقمند به طلا نشون بده و طلاهای سبک انتخاب کن کم کم برات می‌خره و حتی اگه نخرید کاملا فدای سرت.

فامیل ما همسرش شکاک بود این خانمم کلیییی پس انداز مخفی برا خودش جمع کرده بود و یهویی همسرش متوجه میشه و سر این جریان زندگیشون خراب میشه و میگه معلوم نیست از کجا آوردی و برای کی میخواستی و.....‌

شما میتونی به جای پس انداز روتین های پوست و مو برای خودت بچینی و ازش بخوایی محصولات پوست و مو با کیفیت برات بخره اینجوری هم کلی زیاتر میشی و  پیشش عزیزتر میشی و هم حال و هوای خودت کلی تغییر میکنه

وای نه  بساطی میشه کارتشو گم کنه  دیگه بهش کارت نمیدن از بس گم‌میکنه  نمیره بگیره ...

برو از یه بانک دیگه کارت بگیر بگو میخوام اپلیکیشن داشته باشم برای هرید اینترنتیم

به حکمتش دل بسپار(خدا)
خیلی زندگی رو سخت نگیر، اگه شکاک باشه با پس انداز شما بدتر هم میشه و میگه آیا چه خبرا هست که این مدا ...

اینم هس 

باورت میشه منم جرات ندارم پس انداز کنم‌

ولی میگم مثلا دوس دارم از خودم پول داشته باشم ولی تو پیگیرش نباش🤕کلا ذاتا دوس ندارم اینجوری کنترل بشم 

حس هیچ کاری رو ندارم .اولویت آخر خودمم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو از یه بانک دیگه کارت بگیر بگو میخوام اپلیکیشن داشته باشم برای هرید اینترنتیم

وای مگه میذاره 

کارت خودش رمز دوم داره برا نت و اینا هم از کارت اون میکشم باز پیامک میره براش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40