2733
2734
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
بنظرت با ماهی دو تومن میشه جمع کرد..؟

اره چرا نشه، بهتر از اینه که یه سال همین طوری رد بشه بدون هیچ پس اندازی. بعدشم به این فکر کن که اون دو‌تومن که طلای ابشده میخری همون قیمت که نیمونه هی میاد روش تا آخر سال. آخر سال کلی میشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چرا نشه، بهتر از اینه که یه سال همین طوری رد بشه بدون هیچ پس اندازی. بعدشم به این فکر کن که اون ...

الان زد به سرم فردا برم یه طلا سبک بگیرم 😑

دو تومن دارم یکمم از کارت اون میکشم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
منم یکی دو بار خوندم  راستش آدم تنبلی هستم زیاد نمیتونم اونجوری پس انداز کنم  هی منتظرم ...

البته خب شرایط هرکسی فرق میکنه منم همش منتظرم‌با چس مقدار طلا ملک بخرم😆😆😆آرزو برجوانان عیب نیست

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
البته خب شرایط هرکسی فرق میکنه منم همش منتظرم‌با چس مقدار طلا ملک بخرم😆😆😆آرزو برجوانان عیب نیست

ایشالا که میشه 

طلا داره گرون میشه هی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چند صفحه اش خوندم داشتم مغزم از دست میدادم بخاطر دو قرون چطور مدیریت میکنن بنظرم هرچی بیشتر خرج ک ...

صد در صد خدا اندازه خرجت بهت پول میده ،بعضی صحبتاشون جالبه و کاربردی مثلا خرید طلا حالا نحوه پس انداز ها فرق داره ما پول دستمون بیاد اگه نقد تو خونه باشه صد در صد من مریض میشم و میره پای دکتر برای همون مجبورم خرج کنم ، 

2738
حساب زندگی دست خودشه 

اسی حتما حتما ازش پول بگیر با زبون خوش، یعنی بگو میخوام جمع کنم این بخرم اون بخرم یا طلا بخرم دوس دارم، طلا هم پس انداز 

به مردا اعتمادی نیست پس انداز برای آینده ات خوبه ادم از فرداش خبر نداره منم مثل تو بودم و خیلی پشیمونم خیلی چون روزی که نیاز داشته باشی هیچکی نیست کمکت کنه

الان زد به سرم فردا برم یه طلا سبک بگیرم 😑 دو تومن دارم یکمم از کارت اون میکشم 

حتما این کار رو کن هر ماه دو تومن تا آخر سال میشه ۲۴ تومن با این تفاوت که تا آخر سال با زیاد شدن قیمت طلا کلی روش اضافه میشه. بالای ۳۰ تومن میشه قطعا. از همین ماه شروع کن. 

گلم اگر از این اختاپوس های مرد نما تونستی پول بکنی یاد منم بده

اختاپوس🤣

نمیدونم 

من میگم شوهرم چون شکاکه دوس داره کنترل کنه 

بقیه اینجوری نیستن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی حتما حتما ازش پول بگیر با زبون خوش، یعنی بگو میخوام جمع کنم این بخرم اون بخرم یا طلا بخرم دوس دا ...

دقیقا دارم میترسم از آینده 

اینکه اصلا زشته خداییش نه؟؟ 

شوهرم اوضاع مالیش خوبه من یه قرون ندارم از خودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما این کار رو کن هر ماه دو تومن تا آخر سال میشه ۲۴ تومن با این تفاوت که تا آخر سال با زیاد شدن قیم ...

بخدا تمام 😑

فردا یا پس فردا میرم بینم چی سبک گیرم میاد

بدونه طلا میخرم بیشتر پول میده 

من پولام همش برا چیزای الکی هدر میره 

چون پس انداز نمیذاره داشته باشم 

الکی خرج میکنم 

1
5
10
15
20