2733
2734
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
خوبه هنوز حافظم کار میکنه به خودم امیدوار شدم میدونم چی میگی 

آره بخدا خوب یادته 

اون خونهرو هنو پایان کار نگرفته 🤕همچنان امیدوارم بزنه 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا تاپیک مدیریت مخارج و اونجا مشکلت رو بزار خانما اکثرا مشکلشون مثل شماست راهنمایی میکنن 

عه هزار بار دیدم بروز شده 

رغبت نکردم بیام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
آره بخدا خوب یادته  اون خونهرو هنو پایان کار نگرفته 🤕همچنان امیدوارم بزنه

تو یه تاپیکی سه نفره داشتیم حرف میزدیم اون دلستر سرد اسم کاربریت هم دل آدمو خون میکنه😄

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیدونم ارزش دعوا کردن داره یا نه‌ امشب گفتم‌پول میخوام برم خرید فردا  میگه کارت منو ببر  ...

اصلا دعوا نکن. هر ماه دو‌تومن برو سکه پارسیان بخر یا طلای ابشده ببینه بگو دارم پس انداز میکنم برای یه روزی به کارمون میاد به نفع هردومون هست. بزار ببینه الکی خرج نمیکنی و داری جمع می‌کنی. بعد که زیاد شد بفروش یه سرویس طلا بخر. 

عه هزار بار دیدم بروز شده  رغبت نکردم بیام

من چند صفحه اش خوندم داشتم مغزم از دست میدادم بخاطر دو قرون چطور مدیریت میکنن بنظرم هرچی بیشتر خرج کنی بیشتر جاش پر میشه این نظر منه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
اصلا دعوا نکن. هر ماه دو‌تومن برو سکه پارسیان بخر یا طلای ابشده ببینه بگو دارم پس انداز میکنم برای ی ...

بنظرت با ماهی دو تومن میشه جمع کرد..؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣وای من یادم نمیاد چرا 

حالا مهمم نبود🫢

من چند صفحه اش خوندم داشتم مغزم از دست میدادم بخاطر دو قرون چطور مدیریت میکنن بنظرم هرچی بیشتر خرج ک ...

منم یکی دو بار خوندم 

راستش آدم تنبلی هستم زیاد نمیتونم اونجوری پس انداز کنم 

هی منتظرم یه پول گنده بیاد رو کارنم 🤕🤣

1
5
10
15
20
25
30
35